Sedmáci porazili vysoko Českou Lípu, kaňkou na kvalitním výkonu je pouze ztráta koncentrace

Date of publication Author Petr Oberreiter

Liberec - V utkání s Českou Lípou měli osud zápasu tygří sedmáci pevně v rukách. Po první třetině vedli 5:1 a po dalších brankách hlavně ve třetím dějství se zdálo, že střetnutí skončí bez zaváhání. V závěru však soupeř dokázal využít ztráty koncentrace našeho mužstva a dvakrát výsledek zkorigoval, i tak šelmy slavily vítězství 12:5.

3. kolo, sobota 30. září 2017
12:5
(5:1, 2:1, 5:3)

Branky a nahrávky: Janata, Várady (Vološín), Oberreiter (Ehrenberger), Zverka (Vološín), Janata (Ehrenberger), Gutsu (Ehrenberger), Gutsu, Šmíd, Šmíd (Oberreiter), Janata (Hrabčák), Várady (Vološín), Jansa (Gutsu). Střely na branku: 19:12 (7:2, 8:4. 4:6). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. V oslabení: 2:0.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Olexandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Třetí kolo Žákovské ligy přineslo domácí utkání proti soupeři z České Lípy. Se soupeřem jsme hráli již v přípravě a porazili ho vysoko 23:1. Od začátku jsme měli převahu a první branku vstřelil v čase 05:40 Janata. Soupeř se však nezalekl a v čase 07:34 srovnal na 1:1. To však bylo z jeho strany vše a tak další branky Tygrů postupně přidali Várady (Vološín), Oberreiter (Ehrenberger), Zverka (Vološín) a Janata (Ehrenberger). Třetina skončila za stavu 5:1.

Druhou část jsme po minutě hry zahájili další vstřelenou brankou, trefil se Gutsu (Ehrenberger). Soupeř však po další minutě hry snížil. Dál jsme měli územní převahu, ale další branku vstřelil pouze Gutsu. Druhá třetina skončila za stavu 7:2. V třetí třetině otevřel skóre Šmíd při vlastním oslabení. Další branky přidali Šmíd (Oberreiter), Janata (Hrabčák), Várady (Vološín). Poté vstřelil soupeř při přesilové hře svoji třetí branku. Tygři však přidali při dalším vlastním oslabení další branku po ose Jansa (Gutsu). S blížícím se koncem Tygři ztratili koncentraci, čehož soupeř využil a dvakrát v závěrečné minutě skóroval.