Report ze zápasu

Sedmáci přehráli soupeře z Lomnice, dvakrát skóroval Ehrenberger

07.10.2017Kryštof Rossmann

Sedmáci přehráli soupeře z Lomnice, dvakrát skóroval Ehrenberger

Lomnice nad Popelkou/Liberec - Náročné utkání mají za sebou tygří sedmáci. Ti se utkali se stejně starými soupeři z Lomnice nad Popelkou a byli úspěšní! Rozhodovala především třetí třetina, do které vstupovalo naše mužstvo s dvougólovým vedením. Tygři nakonec duel dovedli do vítězného konce, když soupeře porazili poměrem 6:2.

4. kolo v So 7.10. 12:30
2 : 6
(0:1, 0:1, 2:4)
HC Lomnice nad Popelkou
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Od samého počátku jsme hráli pouze na jednu branku. Už ve třetí minutě jsme měli výhodu dvou hráčů v poli, ale soupeř oslabení přestál a my dál dobývali branku soupeře. Musíme pochválit soupeřova brankáře, protože nám vychytal všechny šance. Až v závěru 13. minuty otevřel skóre kapitán Ehrenberger (Šmíd). Nadále jsme obléhali soupeřovu branku, avšak další gól jsme nedali. Ve druhé třetině se situace opakovala, jen branku vstřelil Vološín (Várady).

A zvýšil se počet vyloučených na obou stranách. Zatímco v první třetině to bylo na vyloučené 2:1, ve druhé to bylo 4:5. Třetí třetinu začal lépe soupeř a v sedmé minutě snížil. Hra se poté trochu vyrovnala a soupeř se snažil vyrovnat. To se mu však nepovedlo a tak mohl Adamec, při našem oslabení, svým sólem prokličkovat celé hřiště a opět zvýšit naše vedení o dvě branky. Po té přidal svoji druhou branku Ehrenberger (Jansa), to už bylo v naší početní výhodě. Další góly přidal Hrabčák (Oberreiter) a Šmíd (Vološín) opět v oslabení, avšak poslední slovo měl soupeř a při vlastním oslabení vstřelil druhou branku.

Ohlasy trenérů

Ctibor Jech 

Liberec 

"Do utkání jsme vstoupili vlažně, podle čehož také náš herní projev vypadal. Na druhou stranu musím uznat, že není lehké se pro hráče aklimatizovat na teplotu mínus pěti stupňů Celsia, která panovala na stadionu. V průběhu duelu jsme již převzali iniciativu, vstřelili jsme krásné góly a soupeře k ničemu nepustili."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Ehrenberger (Šmíd), Vološín (Várady), Adamec, Ehrenberger (Jansa), Hrabčák (Oberreiter), Šmíd (Vološín). Střely na branku: 12:24 (1:11, 4:12, 7:1). Vyloučení: 10:10. Využití: 0:1. V oslabení: 1:2.

Krátké zprávy

MLÁDEŽ

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
pondělí 2.10.2017

Social stream