Sedmáci proti Varnsdorfu úspěšní. Jednoduchá záležitost to ale nebyla

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Varnsdorf/Liberec - Tygři se v utkání proti Varnsdorfu nemohli prosadit. Soupeř urputně bránil, a i když finální skóre vyznělo pro náš celek, jednoduchá výhra to určitě nebyla. Šelmy zvítězily 4:1 a přidaly do své sbírky jedenáctou výhru v sezóně.

12.kolo, sobota 02. prosince 2017

Branky a nahrávky: Oberreiter (Ehrenberger), Mitlener, Várady, Adamec (Vološín). Vyloučení: 0:3. Bez využití.

HC Varnsdorf

Leško - Nebuželský, Jakubec, Mitlener, Riedel - Ehrenberger, Vološín, Oberreiter - Várady, Jansa, Gutsu - Adamec, Zverka

Ctibor Jech
„Z naší strany to bylo velmi těžké utkání. Měli jsme dost práce se prosadit proti urputně bránícímu soupeři. Nebylo nic jednoduchého vstřelit branku, když soupeř stál v pěti hráčích okolo své vlastní branky.“

12.kolo, sobota 02. prosince 2017

HC Varnsdorf