Report ze zápasu

Sedmáci proti Varnsdorfu úspěšní. Jednoduchá záležitost to ale nebyla

02.12.2017Kryštof Rossmann

Sedmáci proti Varnsdorfu úspěšní. Jednoduchá záležitost to ale nebyla

Varnsdorf/Liberec - Tygři se v utkání proti Varnsdorfu nemohli prosadit. Soupeř urputně bránil, a i když finální skóre vyznělo pro náš celek, jednoduchá výhra to určitě nebyla. Šelmy zvítězily 4:1 a přidaly do své sbírky jedenáctou výhru v sezóně.

12.kolo v So 2.12.  
1 : 4
(1:1, 0:2, 0:1)
HC Varnsdorf
Bílí Tygři Liberec

Ohlasy trenérů

Ctibor Jech 

Liberec 

"Z naší strany to bylo velmi těžké utkání. Měli jsme dost práce se prosadit proti urputně bránícímu soupeři. Nebylo nic jednoduchého vstřelit branku, když soupeř stál v pěti hráčích okolo své vlastní branky."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Oberreiter (Ehrenberger), Mitlener, Várady, Adamec (Vološín). Vyloučení: 0:3. Bez využití.

Krátké zprávy

MLÁDEŽ

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
pondělí 2.10.2017

Social stream