Sedmáci v prvním kole nastříleli Jičínu jedenáct branek

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Sedmá třída v souboji s Jičínem nezaváhala. Byla aktivnější z hlediska střely i a dominovala i co se vstřelených branek týče. Konečné skóre 11:0 znamená první body do tabulky pro Tygry.

1. kolo, sobota 23. září 2017

Branky a nahrávky: Šmíd (Jakubec), Gutsu, Vološín (Ehrenberger), Šmíd, Janata, Hrabčák, Jakubec (Šmíd), Riedel (Šmíd), Ehrenberger (Vološín), Adamec (Riedel), Gutsu. Střely na branku: 28:12 (10:3, 8:6, 10:3). Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Aleksandr, Hrabčák Damian, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

V zápase jsme měli od začátku jasnou herní i územní převahu o čemž svědčí i celkový počet střel (28:12), nicméně jsme se dost přizpůsobili protivníkově hře a chvílemi to nebyl hezký pohled. Po získání dostatečného náskoku na soupeře jsme si začali hrát a snažili se dostat puk až do prázdné branky, místo toho, abychom z jasných pozic přímo vystřelili.

Soupeř měl za celý zápas jen pár příležitostí vstřelit branku, první při nařízeném trestním střílení ve 38. minutě zápasu a další při samostatném úniku. Tyto příležitosti však zlikvidoval brankář Leško, který tak po svém návratu po delší nemoci prokázal svoje kvality.

1. kolo, sobota 23. září 2017