Report ze zápasu

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

Liberec - Už čtyři zápasy v řadě nepoznala sedmá třída hořkost porážky. V bojovném a pohledném duelu přehrála Benátky nad Jizerou. Velkou zásluhu mají na konečném výsledku i oba brankáři, který díky výbornému výkonu vychytali čisté konto.

VIII.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"U sedmáků se jednalo o nejpovedenější zápas proti Benátkám nad Jizerou v sezóně. Dobrý start a poctivý přístup všech hráčů nám zajistil vedení 4:0 po první třetině. Ceníme si hlavně udržené nuly, když se nám díky skvělým gólmanům a dobré hře v obranném pásmu podařilo poprvé v sezóně s Benátkami neinkasovat."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017