Report ze zápasu

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

Liberec - Už čtyři zápasy v řadě nepoznala sedmá třída hořkost porážky. V bojovném a pohledném duelu přehrála Benátky nad Jizerou. Velkou zásluhu mají na konečném výsledku i oba brankáři, který díky výbornému výkonu vychytali čisté konto.

VIII.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"U sedmáků se jednalo o nejpovedenější zápas proti Benátkám nad Jizerou v sezóně. Dobrý start a poctivý přístup všech hráčů nám zajistil vedení 4:0 po první třetině. Ceníme si hlavně udržené nuly, když se nám díky skvělým gólmanům a dobré hře v obranném pásmu podařilo poprvé v sezóně s Benátkami neinkasovat."

Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
včera
Ohlasy trenérů!
Byly doplněny ohlasy trenérů, zhodnocení Vítězslava Jankových naleznete v reportech šesté a osmé třídy. V reportech sedmé a páté třídy jsou nově doplněny ohlasy Vojtěcha Fialy.
pondělí 20.3.2017
Články
Sledujte pozorně tygří web, kvůli velkému množství článků za několik posledních dnů jsou výsledky sedmé a páté třídy umístěny až po úvodní pěticí článku v dalším výpisu.
neděle 12.3.2017