Report ze zápasu

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

Liberec - Už čtyři zápasy v řadě nepoznala sedmá třída hořkost porážky. V bojovném a pohledném duelu přehrála Benátky nad Jizerou. Velkou zásluhu mají na konečném výsledku i oba brankáři, který díky výbornému výkonu vychytali čisté konto.

VIII.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"U sedmáků se jednalo o nejpovedenější zápas proti Benátkám nad Jizerou v sezóně. Dobrý start a poctivý přístup všech hráčů nám zajistil vedení 4:0 po první třetině. Ceníme si hlavně udržené nuly, když se nám díky skvělým gólmanům a dobré hře v obranném pásmu podařilo poprvé v sezóně s Benátkami neinkasovat."

Havlín zůstává Tygrem
Obránce Tomáš Havlín, jenž v Liberci prošel všemi mládežnickými kategoriemi, podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu a zůstane i nadále Bílým Tygrem. Minulý ročník působil převážně v prvoligových Benátkách, stihl ovšem odehrát i pět utkání v tygřím „áčku“. Více se dočtete zde.
středa 21.6.2017
Bruslení s Tygry!
Nezaznamenali jste ještě akci Bruslení s Tygry, která se koná 10. června v 13 hodin? Přečtěte si článek, kde naleznete bližší informace, naleznete ho tady.
středa 7.6.2017
Tygři v reprezentaci!
Mezi vybranými hráči na dva kempy kategorie U16 jsou hned čtyři Tygři, Filip Kovář navíc působí mezi náhradníky. Kdo dostal od nového trenérského štábu pozvánku? Více se dočtete zde.
pondělí 5.6.2017