Report ze zápasu

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

Liberec - Už čtyři zápasy v řadě nepoznala sedmá třída hořkost porážky. V bojovném a pohledném duelu přehrála Benátky nad Jizerou. Velkou zásluhu mají na konečném výsledku i oba brankáři, který díky výbornému výkonu vychytali čisté konto.

VIII.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"U sedmáků se jednalo o nejpovedenější zápas proti Benátkám nad Jizerou v sezóně. Dobrý start a poctivý přístup všech hráčů nám zajistil vedení 4:0 po první třetině. Ceníme si hlavně udržené nuly, když se nám díky skvělým gólmanům a dobré hře v obranném pásmu podařilo poprvé v sezóně s Benátkami neinkasovat."

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017