Report ze zápasu

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Sedmička pokračuje ve skvělé formě, vyhrála počtvrté v řadě!

Liberec - Už čtyři zápasy v řadě nepoznala sedmá třída hořkost porážky. V bojovném a pohledném duelu přehrála Benátky nad Jizerou. Velkou zásluhu mají na konečném výsledku i oba brankáři, který díky výbornému výkonu vychytali čisté konto.

VIII.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"U sedmáků se jednalo o nejpovedenější zápas proti Benátkám nad Jizerou v sezóně. Dobrý start a poctivý přístup všech hráčů nám zajistil vedení 4:0 po první třetině. Ceníme si hlavně udržené nuly, když se nám díky skvělým gólmanům a dobré hře v obranném pásmu podařilo poprvé v sezóně s Benátkami neinkasovat."

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017