Sedmička porazila Frýdlant a v lize stále ještě neprohrála

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Sedmá třída v utkání proti Frýdlantu nezaváhala, čímž dokončila první polovinu základní části. Na svém kontě má sedm výher a žádnou porážku, doposud neztratila ani bod.

7.kolo, neděle 29. října 2017

Branky a nahrávky: Gutsu (Riedel), Mitlener (Riedel), Hrabčák (Adamec), Nebuželský (Mitlener), Gutsu (Oberreiter), Oberreiter (Gutsu), Vološín (Hrabčák), Gutsu (Oberreiter). Střely na branku: 15:26 (3:9, 8:6, 4:11). Vyloučení: 7:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Utkání se stejně jako předchozí duely odehrávalo převážně v útočné třetině našeho celku, o čemž svědčí i počet střel. V první třetině Tygři skórovali dvakrát. Po Riedelových pasech se prosadili Oleksandr Gutsu a Ondřej Mitlener. Šelmy vedly 2:0.

V prostřední dvacetiminutovce soupeř držel se svěřenci trenéra Ctibora Jecha krok, což se podepsalo i na skóre. Prosadil se Hrabčák a Nebuželský, dvakrát kontroval i soupeř. Na Roberta Leška v bráně si však víckrát nepřišel.

V závěrečné části naše mužstvo dominovalo a zaslouženě hned čtyřikrát skórovalo. Hattrick dokonal po přihrávkách Oberreitera Gutsu, prosadil se i sám nahrávající a branku zaznamenal ještě Vološín.

Daniel Stehno
„Zápas jsme odehráli na dvě pětky, aby hra měla tempo a některé klíčové hráče jsme nechali odpočívat doma. V utkání bylo vidět z naší strany hodně kombinačních věcí a bylo vidět na hráčích, že si chtějí vyhovět. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak i Frýdlant se dostal do pár brejkových situací, které ale gólem díky super zákrokům naší opory v brance Roberta Leška neskončily.“

7.kolo, neděle 29. října 2017