Sedmička s Lomnicí prohrávala už 0:2, díky 3. třetině slaví úspěch

Lomnice nad Popelkou/Liberec - Bylo namále. Tygří sedmá třída málem ojedla z Lomnice nad Popelkou bez bodu, domácí totiž ještě v závěru druhé části vedli 2:0. Tygři ale čtyřmi góly ve třetím dějství zvrátili průběh duelu a berou těžce vybojované body.

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř nad námi měl mírnou převahu, kterou přeměnil ve vedoucí gól v 9. minutě. Hra byla plná nepřesností a kvalita utkání byla mizerná.

Druhou třetinu začal soupeř opět lépe a už po 41 vteřinách přidal další branku. V čase 27:39 bylo nařízeno trestné střílení, které však Robert Leško vychytal. Nadále jsme se trápili a až v čase 37:22 přišlo snížení. Branku vstřelil Mitlener. Poté došlo z naší strany k oživení hry a ještě do konce druhé třetiny dokázal vyrovnat Adamec (Šmíd).

Ve třetí části už jsme převzali otěže zápasu a i když se nám nedařilo deset minut vstřelit branku a otočit tak stav zápasu, nakonec jsme slavili úspěch. Branky postupně přidali Nebuželský (Šmíd), Gutsu, Hrabčák (Oberreiter) a Zverka (Adamec), který dokázal vstřelit branku při dvojnásobném oslabení.