Sedmička s Lomnicí prohrávala už 0:2, díky 3. třetině slaví úspěch

Date of publication Author Petr Oberreiter, Kryštof Rossmann

Lomnice nad Popelkou/Liberec - Bylo namále. Tygří sedmá třída málem ojedla z Lomnice nad Popelkou bez bodu, domácí totiž ještě v závěru druhé části vedli 2:0. Tygři ale čtyřmi góly ve třetím dějství zvrátili průběh duelu a berou těžce vybojované body.

IV.kolo, úterý 06. února 2018
2:6
(1:0, 1:2, 0:4)

Branky a nahrávky: 37:22 Mitlener, 38:54 Adamec (Šmíd), 59:10 Nebuželský (Šmíd), 52:39 Gutsu, 55:10 Hrabčák (Oberreiter), 57. Zverka (Adamec). Střely na branku: 16:27 (8:7, 4:9, 4:11). Vyloučení: 6:6. Bez využití. V oslabení: 0:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Várady Daniel, Jakubec Matouš, Riedel Filip, Hrabčák Damián, Oberreiter Petr, Šmíd Petr, Zverka Michal, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Gutsu Oleksandr

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř nad námi měl mírnou převahu, kterou přeměnil ve vedoucí gól v 9. minutě. Hra byla plná nepřesností a kvalita utkání byla mizerná.

Druhou třetinu začal soupeř opět lépe a už po 41 vteřinách přidal další branku. V čase 27:39 bylo nařízeno trestné střílení, které však Robert Leško vychytal. Nadále jsme se trápili a až v čase 37:22 přišlo snížení. Branku vstřelil Mitlener. Poté došlo z naší strany k oživení hry a ještě do konce druhé třetiny dokázal vyrovnat Adamec (Šmíd).

Ve třetí části už jsme převzali otěže zápasu a i když se nám nedařilo deset minut vstřelit branku a otočit tak stav zápasu, nakonec jsme slavili úspěch. Branky postupně přidali Nebuželský (Šmíd), Gutsu, Hrabčák (Oberreiter) a Zverka (Adamec), který dokázal vstřelit branku při dvojnásobném oslabení.