Šestá třída pojedenácté vítězná, poradila si s Chrudimí

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - Naše mužstvo si dokázalo poradit po výhře nad Kolínem i s Chrudimí. Dlouho se mu sice nedařilo odskočit do výraznějšího náskoku, ale nakonec ve třetí třetině přidalo hned čtyři branky. Tygři zvítězili 7:2.

13.kolo, středa 29. listopadu 2017
()

Tomeš - Průšek, Shpilka, Kučera, Klimov - Ulman, Macháček, Plosová - Moussa, Ficenec, Jína Jak. - Jína Jan, Kadlec Dam.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 15
Bilance: 11 - 0 - 4
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 114:69
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Šesťáci se v utkání proti Chrudimi dlouho nedokázali prosadit natolik, abych odskočili do výrazného náskoku i přes svou velkou převahu. Povedlo se tak až ve třetím dějství, naše mužstvo nakonec vyhrálo 7:2.

Tygři tedy nakonec duel zvládli a vyhráli pojedenácté v této sezóně a zároveň podruhé v řadě. Během příštího kola se šelmy utkají s Hradcem Králové.

Vojtěch Fiala
„Po dvou třetinách byl i přes naší převahu stav pouze 3:2. Ve třetí třetině se nám ale podařilo proměnit šance a odskočit na klidných 7:2.“

13.kolo, středa 29. listopadu 2017
()