Šestá třída přehrála Kobru a slaví další dva body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Šestá třída si v souboji s pražskou Kobrou připsala další dva body do tabulky. Svého soupeře porazila s přehledem 9:2 a vyhrála už posedmé v sezóně. V dalším kole se naše mužstvo střetne s pražskou Spartou.

10.kolo, čtvrtek 26. října 2017
()

Macourek (Tomeš) - Průšek, Ficenec, Macháček, Vápeník, Klimov, Jína - Ulman, Shpilka, Plosová - Kučera, Bartovič, Rozsíval - Moussa, Jína, Kadlec

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 10
Bilance: 8 - 0 - 2
Aktuální forma: 4 výhry
Skóre: 82:44
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Čtrnáct bodů. To je aktuální bilance šesté třídy, která zvítězila potřetí v řadě, když porazila pražskou Kobru vysoko 9:2. Právě se stejném soupeřem dosáhla na začátku sezóny svého dosavadního maxima, když na domácím ledě vstřelila hned třináct gólů.

V dalším kole čeká naše mužstvo Sparta, což je jeden ze dvou celků, který dokázal svěřence trenéra Vojtěcha Fialy porazit. Utkání je naplánováno na 28. října.

Vojtěch Fiala
„ Obě kategorie utkání zvládly, šesťáci hráli od začátku s chutí a byli většinu času v útočném pásmu, ale přes množství neproměněných šancí bylo skóre dlouho vyrovnané. Ve druhé třetině jsme soupeři odskočili a utkání si už až do závěru pohlídali. “

10.kolo, čtvrtek 26. října 2017
()