Report ze zápasu

Šestá třída v Kolíně úspěšná, vyhrála 5:3

15.03.2017Petr Oberreiter

Šestá třída v Kolíně úspěšná, vyhrála 5:3

Kolín/Liberec - Šesťáci vyrazili k dalšímu soutěžnímu utkání do Kolína. Tam svedli se soupeřem vyrovnanou bitvu, kterou nakonec definitivně rozhodla až třetí třetina. Hattrick zaznamenal Tadeáš Vološín.

28.kolo v St 15.3.
(2:4, 1:0, 0:1)
SC Kolín
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Ve středu si šesťáci předehrávali poslední kolo Žákovské ligy v Kolíně. Od začátku zápasu jsme na soupeře vlétli a hned v čase 0:54 vstřelil náš první gól Tadeáš Vološín (Hrabčák). Nicméně soupeř se nezalekl a v čase 2:13 vyrovnal. Dál jsme soupeře tlačili během třetí minuty přidal náš druhý gól Petr Šmíd. Dál jsme ostřelovali soupeřovu branku, ale jen nepřesně, nebyli jsme schopni trefit vymezený prostor. Až v čase 8:51 přidal další branku Petr Oberreiter po perfektní nahrávce Daniela Váradyho. Šli jsme do vedení o dvě branky, ale soupeř opět po ojedinělé akci snížil na rozdíl jediného gólu. V závěru první třetiny ještě přidal další branku Tadeáš Vološín. První třetina skončila za stavu 4:2 pro Liberec, při počtu střel 2:1, také pro Liberec.

Druhou třetinu jsme lépe stříleli, soupeřův brankář měl dost práce, ale branku jsme na rozdíl od soupeře nevstřelili. Při počtu střel 16:0 z našeho pohledu, jsme nevstřelili ani jednu branku, soupeř se v čase 23:48 dostal opět na dostřel a ještě před závěrem třetiny nevyužil nařízené trestní střílení. Před třetí třetinou jsme si řekli, že musíme víc zabrat a soupeře už k ničemu nepustit. To se nám sice povedlo, ale branku dokázal vsítit pouze Tadeáš Vološín, který tak završil svůj hattrick. Shrnutím celého zápasu asi bude: utrpěli jsme vítězství. V sobotu nás čeká poslední zápas sezóny - přivítáme Letce z Letňan.

Vítězslav Jankových

Liberec

"Soupeř spadal do skupiny celků ze spodní části tabulky, ale u těchto kluků hlavně záleží, jak k utkání přistoupí. Bohužel zrovna se na výkonnosti projevilo podcenění soupeře. Dlouho se hrál vyrovnaný hokej, měli jsme trochu víc ze hry, ale zase se ukázala naše nemoc: spousta šancí a málo gólů. Trápili jsme se do poslední chvíle. Nakonec jsme vyhráli o dvě branky, nicméně u těchto kluků se potkáváme s tím, že výkonnost se odvíjí podle toho, jak se vyspí. Takto to podle toho také vypadalo, byli jsme lepší, měli více šancí, ale soupeř šestkrát vystřelil a z toho třikrát skóroval."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Vološín (Hrabčák), Šmíd, Oberreiter (Várady), Vološín, Vološín. Střely na branku: 5:24 (1:2, 1:16, 3:6). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0.

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017