Šesťáci bojovali ze všech sil, náskok Boleslavi ale nedohnali

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Vyrovnané utkání Tygrů s Bruslaři nakonec vyznělo lépe pro celek ze středních Čech. Ten si vytvořil v průběhu duelu velký náskok a i přes bojovnost a snahu se ho našemu celku nepodařilo dohnat. Mladá Boleslav zvítězila 9:6.

14.kolo, sobota 18. listopadu 2017
()

Macourek - Průšek, Maxin, Macháček, Vápeník, Kučera, Ehrenberger - Ficenec, Shpilka, Plosová - Ulman, Bartovič, Rozsíval - Moussa, Jína, Kadlec Dam.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 13
Bilance: 9 - 0 - 4
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 96:64
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Šesťáci v derby s Mladou Boleslaví nepochodili. Pro oko diváka pohledný zápas skončil nakonec výhrou Bruslařů, kteří si během průběhu vytvořili velký náskok.

Naše mužstvo si tak na svou desátou výhru v sezóně bude muset počkat, k překonání mety sta branek mu chybí čtyři přesné trefy. V příštím utkání se šelmy utkají s Kolínem.

Vojtěch Fiala
„Další z kvalitních zápasů šestých tříd. Soupeř byl lepším celkem a zaslouženě vyhrál, ačkoliv náš tým bojoval až do konce, nepovedlo se nám dohnat velký náskok hráčů z Mladé Boleslavi.“

14.kolo, sobota 18. listopadu 2017
()