Šesťáci dvakrát vedli, koncovku ale zvládla lépe Sparta

Date of publication Author Jan Kousal

Liberec - Velmi napínavé utkání, které bylo jako na houpačce, sehráli liberečtí šesťáci proti svým vrstevníkům ze Sparty. Rozdíl ve skóre byl maximálně vždy jednobrankový, ale vítěz mohl být jen jeden. A tentokrát to byli Pražané.

19.kolo, neděle 17. prosince 2017

Branky a nahrávky: 4. Plosová (Shpilka), 16. Shilpka (Plosová, Vápeník) - 16. Žemlička (Mack, Kasanda), Jakab (Skuratov, Brož).

Tomeš (Macourek) - Ficenec, Jína Jak., Maxin, Kučera, Rozsíval, Jína Jan, Vápeník, Plosová, Ulman, Klimov, Bartovič, Kadlec Dam., Shpilka, Průšek, Moussa, Macháček

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 19
Bilance: 13 - 1 - 5
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 150:83
Dosavadní nejvyšší výhra: Kobra Praha - Liberec 3:19 (16.12. 2017)

Zápas byl rozehraný velmi nadějně. Přestože vedení, které Liberci vystřelila Plosová, Sparta smazala, chopily se Tygři otěží ještě jednou. Pražané však dokázali vyrovnat i podruhé a v závěrečné dvacetiminutovce zasadili šelmám smrtelnou ránu.

Vojtěch Fiala: „My i hosté jsme spálili několik šancí. Paradoxně se pak rozhodlo při naší přesilovce."

Ligová soutěž pro šesťáky pokračuje po Novém roce 6. ledna v Pardubicích. Budeme držet palce!

Vojtěch Fiala
„Byla to vyrovnaná bitva, kluci to poctivě odfárali od první minuty. Rozhodovaly opravdu jen maličkosti. Věřili jsme, že to můžeme zvládnout. V poslední pětiminutovce však při naší přesilovce pět na tři Sparta z brejku udeřila. Pochvala patří oběma týmům. Věřím, že to Spartě oplatíme na vánočním turnaji v Jihlavě.“

19.kolo, neděle 17. prosince 2017