Šesťáci na Pardubice nevyzráli, nestačily ani 4 góly Bartoviče

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Šestá třída Bílých Tygrů sehrála s Pardubicemi dvě extrémně vyrovnané třetiny, o výsledku však rozhodla prostřední dvacetiminutovka. Během ní Dynamo hned pětkrát udeřilo, na což Tygři nestačili odpovědět.

XXIII.kolo, sobota 16. února 2019
9:6
(1:1, 5:2, 3:3)

Branky a nahrávky: 13. Bartovič (Richtárik), 28. Bartovič, 31. Bartovič (Maxin), 53. Kanca M. (Šťástka), 54. Šťástka (Stromský), 59. Bartovič (Maxin). Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1.

Štrincl, Charvát – Wágner, Baksalary, Kanca M., Richtárik, Šťástka, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Ehrenberger, Kříž, Kratochvíl, Bajer, Bělohorský

Václav Lacek
„Soupeř z Pardubic byl v utkání aktivnějším týmem a kvůli naší nepovedené druhé třetině, kdy jsme inkasovali celkem pětkrát, jsme střetnutí bohužel ztratili. Světlým bodem byl výkon Adriena Bartoviče, který dal hned čtyři branky z našich šesti celkových.“