Report ze zápasu

Šesťáci nabili zbraň, Slavii rozdrtili deseti zásahy

17.12.2016Petr Oberreiter

Šesťáci nabili zbraň, Slavii rozdrtili deseti zásahy

Praha/Liberec - V posledních duelech nebylo zvykem, že by šesťáci oplývali efektivitou, tentokrát však Slavii nastříleli hned deset branek. Na hřišti dominovali a výkonem tak navázali na minulý zápas s Hradcem Králové.

18.kolo v So 17.12.2016
(0:3, 0:3, 0:4)
HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Zápas Tygři začali velmi dobře a už od samého počátku soupeře výrazně přehrávali. Hrálo se převážně v protivníkově obranné třetině. Z počátku se našemu mužstvo však příliš nedařilo trefovat soupeřovu bránu, ale postupem času jsme se "zastříleli". První branku vstřelil v čase 6:04 Gutsu (Hrabčák). Dále jsme byli výrazně lepší než soupeř a postupně jsme zvyšovali naše vedení. Další branky přidali Vološín (Nebuželský) a Jansa (Šmíd). První třetinu jsme vyhráli 3:0, při počtu střel 11:2.

Druhou periodu jsme začali opět aktivně, i když se nás soupeř snažil přitlačit. Naše další branky přidal postupně Tichon Cherevko (Riedel), pro kterého to byla premiérová trefa v sezóně. Dále pak Hrabčák (Várady) a Vološín. Druhá třetina skončila naším vedením 6:0, střely v druhé třetině 9:3.

Do třetího dějství jsme opět vlétli velmi dobře a soupeře prakticky nepouštěli k puku. Branky postupně vstřelili Gutsu - při vlastním oslabení, Nebuželský (Vološín), Hrabčák (Gutsu) - opět při vlastním oslabení a závěrečnou branku vstřelil opět Cherevko - tentokrát s přispěním protihráče při naší přesilové hře. Celkově jsme podali dobrý výkon, dobře jsme bruslili po celý zápas a navázali jsme tak na poslední zápas, který jsme prohráli i přes dobrý výkon mužstva.

Jiří Bermann

Liberec

"Hráli jsme velmi dobře, kvalitní výkon předvedl i gólman. Byly tam nápadité akce, přičemž jsem s výkonem i výsledkem spokojený. Jsem rád, že se nám podařilo stejně kvalitně odehrát všechny tři třetiny."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Gutsu (Hrabčák), Vološín (Nebuželský), Jansa (Šmíd), Cherevko (Riedel), Hrabčák (Várady), Vološín, Gutsu, Nebuželský (Vološín), Hrabčák (Gutsu), Cherevko. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 11:27 (2:11, 3:9, 6:7).
Statistiky hráčů
HráčGA+/-TM
Adamec Ondřej0000
Gutsu Olexander2100
Hrabčák Damián2100
Cherevko Tikhon2000
Jakubec Matouš0000
Jansa Samuel1000
Mitlener Ondřej0000
Nebuželský Adam1100
Oberreiter Petr0000
Riedel Filip0100
Šmíd Petr0100
Várady Daniel0100
Vološín Tadeáš2100

Pařík s Teplým v repre!
Lukáš Pařík a Michal Teplý byli nominováni na soustředění World Under-17 Hockey Challenge reprezentační kategorie U17 v kanadském Dawson Creek. Akce se uskuteční od 29. října do 13. listopadu.
úterý 17.10.2017
Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017