Šesťáci se rozstříleli v hlavním městě, do sítě pražské Hvězdy putovalo děvět puků

Date of publication Author Jan Kousal

Praha/Liberec - Svěřencům Vojtěch Fialy se povedlo vrátit se na vítěznou vlnu. V utkání s pražskou Hvězdou se sice rozjížděli pomaleji, ale postupem času překonávali obranu domácích lehčeji. O ofenzivní kvalitě malých Tygrů svědčí finální skóre 9:4.

25.kolo, sobota 10. února 2018

Branky a nahrávky: 22. Babický (Hrubý), 34. Kulich (Hanousek), 35. Jarabko (Dohnal), 44. Doležal (Hrubý, Kulich) - 14. Shpilka (Vápeník), 21. Kučera (Shpilka), 29. Plosová (Ficenc), 30. Plosová (Shpilka, Kučera), 32. Plosová (Vápeník), 34. Shpilka (Plosová, Klimov), 47. Kučera (TS), 49 Ficenc (Plosová, Bartovič), 54. Ficenc (Kučera).

HC Hvězda Praha

Houdek (Foltýn) - Kratochvíle, Krejča, Starikov, Podešva, Jarabko, Černý - Dohnal, Kulich, Potoma, Havránek, Demirhan, Hrubý, Babický, Hanousek, Doležal

Tomeš - Ficenc, Kučera, Jína, Vápeník, Plosová, Klimov, Bartovič, Kadlec, Shpilka, Průšek, Macháček

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 24
Bilance: 16 - 2 - 6
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 193:105
Dosavadní nejvyšší výhra: Kobra Praha - Liberec 3:19 (16.12. 2017)

Úvodní dějství nabídlo jedinou branku, díky níž se Bílí Tygři dostali do vedení. Gólově nejúrodnější se pak ukázala prostřední část, kterou šelmy ovládly poměrem 5:3. Po dalších třech brankách se nakonec zrodilo liberecké vítězství 9:4.

Vojtěch Fiala
„Zápas s hvězdou jsme zvládli, přestože nás v posledních dnech trápila velká marodka. Kvůli ní jsme byli nuceni hrát na jedenáct hráčů a jednoho brankáře. Musím náš tým pochválit. I ve dvou lajnách jsme vydrželi hrát až do konce a náskok jsme nepustili.“

25.kolo, sobota 10. února 2018

HC Hvězda Praha