Šesťáci smetli čtyřmi góly v přesilovkách Letňany!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Šestá třída fantastickým výkonem přehrála silné Letce z Letňan vysoko 7:1. Na výsledku se výrazně podepsaly i čtyři branky v početní výhodě, které si Tygři vydobyli bruslivým výkonem.

20.kolo, sobota 14. ledna 2017

Branky a nahrávky: Adamec (Várady), Vološín (Ehrenberger), Vološín (Nebuželský), Gutsu (Hrabčák), Šmíd (Riedel), Nebuželský, Vološín (Gutsu). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:4.

Leško Robert, Stránský Štěpán - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Olexandr, Hrabčák Damian, Cherevko Tichon, Jakubec Matouš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš

Jiří Bermann o výkonu

"Je potřeba si uvědomit, že nás bylo stejně jako Letců dvanáct. Důležité bylo, že jsme točili dva centry, bruslivé kluky. A tím, že byl na ledě hokejista, který chtěl hrát aktivně a ještě centr, ostatní chtěli jezdit s ním. Ani v jedné lajně se nesešli tři, kteří by nechtěli bruslit. To bylo důležité. Hráli jsme na čtyři obránce a všichni hráli výborně (celkově my všichni výborně), ale není jednoduché hrát na dvě obrané dvojice. Máme marodku. Čtyři beci bruslili, hráli dobře do obrany a útoku a centři hru pozvedli. I bruslařsky slabší hráči měli najednou někoho, kdo je táhne pohybem dopředu. To vidím jako obrovský úspěch. Byl to jeden z nejlepších výkonů v sezóně, měli jsme celých šedesát minut pohyb a to je v dětském hokeji to nejdůležitější."

Jiří Bermann
„Kluci předvedli výborný, bruslivý výkon. Slyšel jsem, že hráli velmi dobře na VTM, akorát, že tam nedávali góly na rozdíl od tohoto zápasu. Poté jsme předvedli jeden, dva příšerné zápasy, ale teď jsme zase hráli velmi dobře. Takhle bych si představoval, že budou šesťáci hrát: bruslivý výkon, nasazení, chuť hrát a úsměv na tvářích. Jsem spokojený jako málokdy. Ani se příliš nebudu vyjadřovat o proměňování šancí, jako nasazení, chuti hrát a přihrát si. Nestává se každý den, abychom byli lepší lež Letňany. A to jsme je tentokrát přejeli, přičemž dvakrát jsme s nimi předtím prohráli.“

20.kolo, sobota 14. ledna 2017