Šestnáctka podlehla Chomutovu a zůstává bez bodu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U16 nevstoupila do utkání proti chomutovským Pirátům vůbec špatně, ale nakonec opět zůstala bez bodu. Rozhodla trefa Marcela Štefančíka dvě minuty před koncem zápasu.

II.kolo, neděle 10. prosince 2017

Branky a nahrávky: 20. Jiruš (Starý, Nezbeda), 57. Jiruš (Strnad, Kovář), 58. Strnad (Jakubec) – 21. Štefančík (Vrhel, Koláček), 47. Vrhel (Klika, Petrásek), 56. Vrhel (Petrásek, Koláček), 59. Štefančík (Koláček). Rozhodčí: Wagner – Michajličenko, Holada. Diváci: 68.

Čajan – Duschka, Kovář, Hladík, Culek, Starý, Kollert – Trunda, Jakubec, Jiruš, Měchura, Folda, Strnad, Nezbeda, Chmelař, Vodlan

Piráti Chomutov

Stuchlík – Petrásek, Holec, Pöschl, Vaněk, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Rindoš, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Vrhel

Richard Lobo
„Zápas od začátku probíhal ve vysokém tempu na obě strany. Bylo to velmi vyrovnané utkání. Opět jsme bohužel neproměnili vyložené šance, s čímž se poslední tři zápasy potýkáme. Kluci předvedli velký výkon, když za stavu 1:3 nesložili zbraně a dotáhli výsledek na 3:3. Bohužel nás soupeř ještě jednou potrestal. Je vidět, že v nadstavbě se bude každý zápas odehrávat na krev do poslední minuty. Nám nezbývá nic jiného, než se dobře připravit na další zápasy a napravit bodově nepovedený vstup do této části soutěže.“

II.kolo, neděle 10. prosince 2017

Piráti Chomutov