Skvělý obrat U15! Tygři proti Dynamu předvedli gólovou smršť ve třetí části

Liberec - Zápas 1. kola s Pardubicemi se pro liberecké deváťáky nevyvíjel nejlépe. V závěrečné dvacetiminutovce ovšem svěřenci trenérů Fialy a Ficence vstřelili hned pět branek a převrátili skóre na svoji stranu! Vítězný gól vsítil v 56. minutě Jan Jína.

1. kolo, sobota 19. září 2020
6:4
(1:0, 0:2, 5:2)

Branky a nahrávky: 11. Jan Jína (Shpilka, Průšek), 44. Pekař, 46. Hájek (Prokůpek), 47. Vápeník (Shpilka), 56. Jan Jína, 56. Shpilka (Maxin, Pekař) – 30. Turena (Svoboda), 31. Pilař (Lempach), 44. Mikula, 45. Svoboda (Turena). Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

F. Macourek — T. Vápeník, P. Průšek, I. Maxin, A. Král, J. Ficenec, D. Ciolek — V. Shpilka, M. Hájek, D. Pekař, J. Jína, T. Prokůpek, J. Zenker, D. Rozsíval, A. Bartovič.

HC Dynamo Pardubice

P. Antoš — S. Šmerda, F. Křečan, J. Lédl, E. Úlehla, T. Kaštánek — F. Svoboda, M. Turena, J. Mikula, V. Pilař, Š. Lempach, M. Novák, T. Pražan, M. Vítek

Vojtěch Fiala
„Se soupeřem jsme hráli v přípravě na jednom z turnajů, tak jsme věděli, že to bude pěkně ostrý start do soutěže. Máme radost, že jsme Pardubice doma přebruslili a zvládli ve třetí třetině týmovým výkonem otočit utkání na naši stranu. Skvěle dnes zachytal golman Macourek.“