Táborští se stali pro mladší dorostence snadnou kořistí

Date of publication Author Petr Schultz

Liberec - Mladší dorostenci pokračují ve své spanilé jízdě. Na domácím ledě tentokrát vyřídili devíti brankami Tábor. Bílí Tygři sice prohrávali 0:1, ale pak se do svého soupeře opřeli a nechali zachytat oba hostující brankáře. Hattrickem se blýskl v dresu modrobílých Samuel Solenský.

9. kolo, neděle 14. října 2012

Branky a nahrávky: 20. Bělohorský (Antonín, Nezbeda), 24. Solenský (Eichler), 31. Solenský (Kačírek), 32. Bělohorský (Mečíř), 34. Zachar (Husa), 42. Kačírek (Antonín, Eichler), 48. Solenský (Kačířek, Antonín), 53. Husa (Straka), 59. Straka (Chlum, Husa) - 5. Kadilak (Prchal, Pastyřík), 43. Novák (Vlk, Kalaš). Rozhodčí: Krejbich - Grundler, J. Novák. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 60:13. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 9:2.

Žajdlík - F. Čehura, Eichler, Kysilka, Mečíř, Němeček, Velechovský - Antonín, Bělohorský, Chlum, Husa, Kačírek, Nezbeda, Solenský, Straka, Zachar, R. Šír.

Hockey Club Tábor

Mich. Novák (41. R. Novák) - Brabec, Duben, Hošek, Hubáček, Růžek, Vápeník, Štěpán - Buriánek, Jelínek, Kadilak, Kalaš, Mar. Novák, Pastyřík, Voj. Prchal, Vác. Prchal, T. Skalický, Veřtář, Vlk.

Není k dispozici.

9. kolo, neděle 14. října 2012