Třetí výhra 5. třídy v řadě

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Po přestávce během vánočních svátků se opět rozjela žákovská liga 5. tříd. Tygříci zajížděli do Vrchlabí, kde zvítězili vysoko 2:6.

20. kolo, středa 05. ledna 2011
2:6
(1:1, 1:4, 0:1)

Branky: Dospěl 3, Mendl 2, Melzer. Nahrávky: Mojžíšek 2, Adamec 2, Stratílek, Šťástka, Hornická.

Novák, Tomeh -Melzer, Šaml, Mojžíšek, Holinger, Nikolič, Šustrová, Nedomlel, Bitman, Liška, Šťástka, Mendl, Hornická, Adamec, Dospěl, Stratílek.

Hned od úvodu utkání zatlačili Tygři domácí, ale vyložené šance nevyužili. Do vedení tak šli domácí, kteří využili chybu v obranném pásmu Tygrů. Odpověď ale přišla rychle - Mojžíškovu střelu dorazil Mendl a bylo 1:1.

Ve 2. třetině se hrál vyrovnaný zápas. Až do 13. minuty, Tygr Dospěl během čtyř minut vsítil hattrick a prakticky tak rozhodl utkání.

Na konci třetiny Melzer zvýšil na 1:5 a soupeř pouze korigoval před sirénou na 2:5.

Poslední část hry již Liberec kontroloval, které brankou Mendla ještě drobně navýšil.