Tři branky stačily staršímu dorostu k výhře nad Pardubicemi

Date of publication Author Tomáš Dolejš

L i b e r e c - V pondělí předehrával starší dorost liberecké akademie utkání proti Pardubicím. Bílí Tygři se dostali do vedení v první třetině, další dva góly pak přidali hned zkraje druhé periody. Hostující celek se ke skórování neodhodlal a tři body zůstávají pod Ještědem. Dvěma přesnými zásahy se blýskl Samuel Solenský a má tak hlavní zásluhu na výhře nad východočeským celkem.

17. kolo, pondělí 13. října 2014
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 16. Solenský, 22. Solenský (Rubeš, Kačírek), 22. Lakatoš (Nezbeda). Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 11:11, navíc Franc a Kusý (oba PCE) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 30:25. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:0. Průběh utkání: 3:0.

Stezka – Starosta, Eichler, Klinger, Turský, Husa, Kunst, Mečíř – Šír, Rubeš, Wiencek, Solenský, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Zachar, Kačírek, Chlum, Hylena

HC Dynamo Pardubice

Červený – Faltys, Rudy, Horyna, Vála, Franc, Boček – Krejčík, Hoskovec, Roubal, Rohlík, Kusý, Kubišta, Dušek, Voženílek, Jajcay, Martinec