Tygřice nasázely Lovosicím ve druhé třetině devět branek a slaví další výhru

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Bílé Tygřice si po výhrách nad Děčínem a Kobrou Praha připsaly další skalp. V neděli se na jejich domácím ledě představil nováček divize A2 HC Lovosice. Svěřenkyně Jana Daňka a Jířího Vozáka měli utkání už od začátku pod kontrolou. Zápas rozhodly ve druhé třetině, kdy svým soupeřkám nasázaly devět branek a nakonec se radovaly z vítězsví 17:0! Pěti zásahy se v dresu Tygřic blýskla Paula Svatošová.

5. kolo, neděle 02. října 2016

Branky a nahrávky: 1. Raselová(Čápová, Štěrbová), 8. Cejpová (Drangovská), 19. Sýkorová, 24. Cejpová (Sýkorová), 27. Čápová (Valentová), 28. Čadková (Valentová), 32. Raselová (Čápová, Štěrbová), 34. Rejnartová (Petrementová), 35. Svatošová (Cejpová, Raselová), 38. Drangovksá (Valentová), 39. Štěrbová (Svatošová), 42. Svatošová (Raselová), 49. Drangovská, 51. Svatošová (Raselová), 51. Raselová (Čadková), 60. Svatošová (Raselová). Rozhodčí: Podrazil - Novák, Touš. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 69:8. Průběh utkání: 17:0.

Urbanová - Čadková, Štěrbová, Cejpová, Petrementová, Daňková - Valentová, Sýkororvá, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Čápová, Svatošová, Raselová, Vimmerová

HC Lovosice

Soldatová - Nováková, Vnoučková, Vozárová, Rehbergerová, Zalabáková, Jarlomívá - Kančiová A., Koukalová, Káchová, Jelínková, Červenková, Kučerová, Kančiová Z.

5. kolo, neděle 02. října 2016

HC Lovosice