Tygřice vynulovaly pražské Kobry a berou tři body

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Po porážce s Děčínem se Tygřice vrátily zpět na vítěznou vlnu. Ve vyrovnaném domácím utkání proti pražské Kobře si nakonec připsaly tři body, když svým soupeřkám nepovolily ani jednu branku a samy tři vstřelily. Dvěma zásahy se blýskla Věra Horáková.

17.kolo, neděle 29. ledna 2017

Branky a nahrávky: 24. Horáková (Petrementová), 38. Cejpová (Forbelská, Vimmerová), 45. Horáková. Rozhodčí: Touš - Krejbich, Bernard. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 14. Průběh utkání: 3:0.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Daňková, Horáková, Štěrbová - Rejnartová, Forbelská, Čápová, Slancová, Vimmerová, Hájková

HC Kobra Praha

Soukupová - Chodorová, Machatková, Tesařová - Moulíková, Benešová E., Benešová S., Mahovská, Knoppová, Arfaoui, Cvrkalová

17.kolo, neděle 29. ledna 2017