V divoké přestřelce s Karlovými Vary Tygřice nakonec na body nedosáhly

Date of publication Author Redakce

Liberec - O víkendu sehrály Bílé Tygřice dohrávku třetího kola proti Karlovým Varům. Po dlouhé době se do sestavy vrátily Karolína Hornická a Tereza Mazancová. Druhá jmenovaná v utkání dokázala vsítit tři branky, ani to však na vítězství nestačilo. Po divoké přestřelce se Energie radovala z výhry 7:5.

3. kolo, sobota 19. listopadu 2016

Branky a nahrávky: 5. Hornická (Mazancová), 21. Mazancová (Sýkorová, Daňková), 21. Sýkorová (Hornická), 35. Mazancová (Hornická), 57. Mazancová (Hornická) - 9. Rohanová, 12. Rohanová, 18. Zavřelová, 23. Mokrošová, 26. Rohanová, 37. Rohanová, 59. Rohanová (Fričová). Rozhodčí: Kaňkovská - Bernart, Krejbich. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 38:31. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7.

Urbanová (26. Pecháčková)- Čadková, Cejpová, Petrementová, Daňková, Horáková, Štěrbová - Mazancová, Sýkorová, Čápová, Svatošová, Raselová, Hornická, Slancová, Vimmerová

HC Energie Karlovy Vary

Punčchářová - Schildhabelová, Mokrošová, Fričová - Šabatová, Legdanová, Pavelková, Zavřelová, Popadincová, Hadáčková, Rohanová

Zhodnocení trenéra Jana Daňka:
Chtěli jsme Karlovy Vary porazit, ale i přesto, že jsme byli lepším týmem, hostům stačilo několik protiútoků. Vstřelili nám sedm branek, oproti tomu my, kteří jsme do nich lidově řečeno bušili, jen pět. Byli jsme neefektivní. Neproměnili jsme trestné střílení, minimálně pět samostatných nájezdů a desítky střel šlo do hrudníku jejich brankářky.

Jinak to byl skvělý zápas a od diváků, kteří se byli na aréně podívat, mám takovou zpětnou vazbu, že se jim duel líbil a přijdou na ženský hokej znovu. Mrzí mě, že jsme byli v plné sestavě a stejně neurvali body. V pátek jedeme na Kobru a v neděli máme znovu doma Karlovy Vary, ale tentokrát bez reprezentantek, které musí hrát za kluky.

3. kolo, sobota 19. listopadu 2016

HC Energie Karlovy Vary