Velká škoda! Devátá třída vinou závěrečné desetiminutovky ztratila zápas s Boleslaví

Mladá Boleslav - Deváťáci měli v derby velmi dobře nakročeno k vítězství. Předváděli velice kvalitní výkon a ještě deset minut před závěrečnou sirénou vedli o dvě branky. Pak ovšem přišlo zbytečné vyloučení a nastal zlom. Mladoboleslavští předvedli bravurní obrat a tvrdou bitvu nakonec ovládli těsně 5:4.

11. kolo, sobota 09. listopadu 2019
5:4
(0:1, 2:3, 3:0)

Branky a nahrávky: 35. Král (Hlinský), 37. Vochvest (Hlinský), 51. Lisler (Vítek, Sypecký), 55. Vítek (Lisler, Halman), 58. Vítek (Lisler, Hradec) - 13. Janata (J. Pérez, Jansa), 27. Vološín (Jobek), 31. Fiala, 35. Hois (Janata). Rozhodčí: Prokop - Mašek, Šádek. Vyloučení: 7:9 (vyšší tresty: 1:3). Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 5:4.

BK Mladá Boleslav

Forst (31. Hora) - Halman, Sypecký, Vlasák, Vochvest, Hlinský - Vítek, Hasman, Hradec, Lisler, Hart, Steklý, Sporysch, Král, Mizera.

Leško - Varády, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Průšek, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Jansa, Janata, Jobek.

Vojtěch Fiala
„Těžko se mi to hodnotí. Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš, ale nám se to v Boleslavi po půl roce povedlo. Deset minut před koncem vedeme 4:2, máme padesát minut poctivého výkonu v nohách, velká pochvala pro všechny. Pak vzájemné vyloučení, na které navázal ještě pětiminutový trest pro našeho hráče za absolutně zbytečný faul loktem na hlavu. Vzešel z toho tvrdý direkt v podobě oslabení tří proti čtyřem. Pohár hořkosti jsme si v závěru vypili až do dna. Po sportovní stránce fantastický výkon týmu, avšak výsledkově samozřejmě žádná dobrá prohra neexistuje.“