Velká ztráta! Dorost "B" v nervózním závěru padl Pardubicím

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - V předposledním kole soutěže tygří mladší dorostenci "B" prohráli s pardubickým Dynamem a definitivně přišli o první příčku v ELIOD Lize mladšího dorostu. Hattrickem se prezentoval Adam Liška.

27.kolo, neděle 15. ledna 2017

Branky a nahrávky: 4. Liška (Nezbeda, Virág), 10. Holec (Virág), 52. Liška (Nezbeda), 60. Liška (Kolert).

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan (30. Král) - Pokorný, Bartoš, Holec, Kollert, Moc - Jakubec, Pojsl, Racek, Jonák, Liška, Virág, Šimáněk, Folda, Nezbeda, Jansa

Václav Lacek
„Ve vyrovnaném utkání jsme promarnili dvoubrankové vedení a v nervózním závěru nám soupeř nedovolil vyrovnat.“

27.kolo, neděle 15. ledna 2017

Bílí Tygři Liberec "B"