Velký comeback! Dorost "B" ve třetí třetině dokázal vyrovnat ztracený zápas!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Velkou bojovost ukázal mladší dorost "B" na ledě pardubického Dynama. Zde prohrával ve třetí třetině už 1:4, ale po parádním závěru srovnal, přičemž poslední gól padl až v šedesáté minutě. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde rozhodl Ondřej Pokorný!

XI.kolo, neděle 12. března 2017
4:5sn
(3:0, 0:1, 1:3 - 0:0)

Branky a nahrávky: 36. Jansa (Nezbeda), 50. Pokorný, 54. Hlister (Racek), 60. Nezbeda (Matějka), rozh. náj. Pokorný.

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan, Král - Pokorný, Holec, Pípa, Hlister, Šuráň, Kollert - Jansa, Nezbeda, Jakubec, Chmelař, Racek, Šimáněk, Folda, Pray, Vodlan, Matějka

Václav Lacek
„Po prohrané první třetině, kdy na nás domácí nastoupili ve velkém stylu, se nám podařilo výrazně zlepšit náš výkon a druhou dvacetiminutovku odehrát podstatně lépe. Ve 49. minutě jsme bohužel inkasovali čtvrtou branku, a tak se domácí hodně přiblížili k vítězství v tomto utkání. Nás to však nezlomilo. Chlapci ukázali tygří srdce a v samotném závěru ve hře v šesti srovnali Lukášem Nezbedou po asistenci Vojtěcha Matějky. Nájezdy rozhodl v náš prospěch Ondřej Pokorný.“

XI.kolo, neděle 12. března 2017
4:5sn