Výhra číslo 12 v řadě! Pátá třída těsně přehrála Nymburk

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Nymburk/Liberec - Těsnou výhru vybojovali na horkém nymburském ledě tygří páťáci. V posledních dvanácti kolech tak stále neztratili ani jeden bod. Dokáží na tuto sérii navázat i ve zbytku základní části?

17.kolo, neděle 20. listopadu 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 15 (17 kol)
Bilance: 13 - 0 - 2
Aktuální forma: 12 vítězství v řadě
Skóre: 163:82
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Páťáci dokázali v prvním vzájemném střetnutí s Nymburkem zvítězit jednoznačně 14:3. Na ledě svého soupeře to však již tak jednostranná záležitost nebyla. Domácí se totiž prezentovali bojovným výkonem a využívali své šance. I tak ale nakonec získalo naše mužstvo dvanáctou výhru v řadě a přidalo si do tabulky další dva body!

Prozatím tak stále platí skutečnost, že jediné celky, které dokázaly na Tygry vyzrát jsou Mělník a Mladá Boleslav. Obě prohry si navíc šelmy připsaly hned v úvodu ročníku. Do konce dvaadvacetikolového maratonu zbývá odehrát posledních šest soutěžních duelů.

17.kolo, neděle 20. listopadu 2016
()