Vysoké vítězství s čistým kontem! Sedmá třída porazila Chrudim

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmička odehrála v Chrudimi velmi dobrý zápas. Nejen, že se našim hráčům střelecky dařilo, ale Tomáš Průšek ještě vychytal čisté konto.

8. kolo, neděle 17. října 2021

Branky a nahrávky: 4. Čutta (Šejc), 7. Tomka (Čančík), 9. Zet, 9. Šejc (Tokar), 13. Al-Dhaief, 19. Tomka (Sanejstr), 20. Tomka (Sanejstr), 21. Čančík (Šejc), 26. Čutta, 27. Čutta (Cerman), 30. Fadrhonc, 33. Fadrhonc (Tomka), 34. Čančík, 36. Čančík (Sanejstr), 38. Tomka, 49. Čančík (Al-Dhaief), 59. Čančík (Sanejstr). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

HC Chrudim

Chmelík - Jungwirt, Staněk, Mrázek, Dlouhý, Paraj - Janeček, Staněk, Kalaba, Chrbolka, Pavlík, Šeda, Kňava.

Průšek - Čančík, Cerman, Sanejstr, Tokar, Šejc, Al-Dhaief, Tomka, Čutta, Krechler, Filo, Fadrhonc, Zet.

Ctibor Jech ml.
„Určitě jsme byli lepší, ale kromě našich hráčů musím pochválit i soupeře. Stále se snažil hrát, nebyly tam žádné zákeřnosti, jak někdy vidíme v krajské lize. Jsem rád, že jsme i ve chvílích, kdy už jsme vedli o hodně gólů, hráli dobře kombinačně.“

8. kolo, neděle 17. října 2021

HC Chrudim