Ze Sparty se osmáci vrátili s nepořízenou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída si v těžkém zápasu na Spartě připsala první porážku v aktuální sezóně. Domácí tým vyhrál všechny tři třetiny, na druhé straně se střelecky prosadil jen Šimon Šejc.

3. kolo, neděle 25. září 2022

Branky a nahrávky: 10. Heřman (Trachta), 13. Heřman, 22. Trachta (Heřman), 25. Heřman (Trachta), 52. Poláček (Kolupaev) – 21. Šejc (Tomka).

HC Sparta Praha

M. Všetečka (Š. Fafejta) — S. Žuffa, J. Plesník, D. Trachta, L. Vágner, J. Kincl, J. Petržela — V. Sivek, D. Kolupaev, D. Heřman, M. Jáchim, P. Poláček, S. Platil, D. Stefaňuk, T. Potočný.

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, M. Tureček, D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, S. Sanejstr — D. Telyčko, M. Čančík, T. Jančařík, M. Čutta, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka, Š. Šejc

Ctibor Jech ml.
„Po dobrém nástupu jsme dostali dva docela smolné góly, které nás hodně srazily. Šance jsme měli i dál, jenže jsme je neproměnili. Když už jsme snížili, soupeř nám znovu odskočil. Právě kvůli špatné efektivitě jsme si neodvedli lepší výsledek. Na druhou stranu – Sparta hrála velmi dobře, byl to rychlý a pohledný zápas.“

3. kolo, neděle 25. září 2022

HC Sparta Praha