Ženský hokej

1.10.2017 Jan Kousal

Potřetí to nevyšlo. Tygřice v Pardubicích zaznamenaly první prohru

Pardubice/Liberec - Bílé Tygřice poprvé padly! Stalo se tak v Pardubicích, kde svěřenkyně Jana Daňka podlehly domácímu celku vysoko 4:15. Leccos napověděla už první třetina, kterou Východočešky ovládly poměrem 7:0.

celý článek
29.9.2017 Jaroslav Vondrák

Domácí premiéra byla pro ženy vítězná

Liberec - I druhý zápas sezóny končí výhrou Bílých Tygřic. Tentokrát si liberecké ženy na domácím ledě úspěšně vedly proti pražskému HC ESA. Výhru 5:3 kočírovala Karolína Sýkorová, která si připsala hattricku již v průběhu první dvacetiminutovky.

celý článek
25.9.2017 Jaroslav Vondrák

Ženy vstoupily do sezóny vítězně, přetlačily Beroun

Liberec/Beroun - Bílé Tygřice se po letní odmlce opět představily v soutěžním utkání. První utkání sezóny odehrály na ledě Berouna. Domácí hráčky předvedly urputný výkon a na libereckou branku poslali hned 43 střel, ale tři body nakonec putují pod Ještěd. O výhře našich hokejistech rozhodla druhá třetina.

celý článek
18.9.2017 Jan Kousal

Ženy znají svůj program! Co na Tygřice číhá v sezóně 2017/2018?

Liberec - Mužské i mládežnické soutěže už naplno běží a zanedlouho se do boje pustí i ženy! Jaký bude program svěřenkyň Jana Daňka a s kým se liberecké hokejistky v příští sezóně poměří? Přinášíme odpovědi!

celý článek
12.7.2017 Jonáš Majtyka

Příběh Věry Horákové: V ženském hokeji se nemůže hrát do těla, což docela postrádám

Liberec - Věra Horáková se v současné době řadí mezi klíčové hráčky Bílých Tygřic. Svými skvělými výkony si již několikrát vysloužila pozvánku do ženské reprezentace. Jak to ale bylo s jejími hokejovými začátky? „Mí dva starší bratři hráli hokej a já jako malá vždy brečela, že já na něj nejdu," vzpomíná liberecká obránkyně.

celý článek
13.5.2017 Jonáš Majtyka

Tygřice si zpestřily konec sezóny. V přípravném utkání porazily ženský výběr Skotska

Slaný/Liberec - Tým Bílých Tygřic, doplněný hráčkami z dalších týmů, si zpestřil závěr sezóny, když se utkal s neobvyklým soupeřem - ženským skotským výběrem do 16 let. I když tomu konečný výsledek 7:1 nenapovídá, jednalo se o vyrovnané utkání. Tímto zápasem tak liberecké ženy zakončily sezónu 2016/17.

celý článek
Další stránky
123456>>

Krátké zprávy

ŽENY

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017
Ženy v akci!
Bílé Tygřice se po dlouhé odmlce vrací! První utkání odehrají svěřenkyně Jana Daňka už v neděli 24. září! Kompletní rozpis utkání naleznete zde.
úterý 19.9.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
pondělí 2.10.2017

Social stream