Ženský hokej

6.3.2017 Jonáš Majtyka

Tygřice zakončily sezónu přesvědčivou výhrou na ledě Lovosic a berou bronz

Lovosice/Liberec - Bílé Tygřice vyjeli na letošní poslední zápas do Lovosic. Svým soupeřkám toho moc nedovolili a nakonec se radovaly z výhry 6:0. Velkou zásluhu na tomto vítězství nesla Kateřina Raselová, která vstřelila čtyři branky. Hráčky z města pod Ještědem se stejně jako v minulé sezóně umístily na třetím místě divize A2 a berou bronzové medaile.

celý článek
19.2.2017 Jonáš Majtyka

Tygřice v oslabené sestavě na Energii nestačily. Na západě Čech inkasovaly sedm branek

Liberec - Na předposlední zápas základní části vyrazily Bílé Tygřice v oslabené sestavě. Přestože od sedmé minuty vedly, hráčky Karlových Varů dokázaly otočit stav, a nakonec zvítězily 7:2. Velkou zásluhu na obratu měla především Denisa Nešutová, která vstřelila čistý hattrick. Poslední utkání sezóny odehrají svěřenkyně Jana Daňka 5. března v Lovosicích.

celý článek
29.1.2017 Jonáš Majtyka

Tygřice vynulovaly pražské Kobry a berou tři body

Liberec - Po porážce s Děčínem se Tygřice vrátily zpět na vítěznou vlnu. Ve vyrovnaném domácím utkání proti pražské Kobře si nakonec připsaly tři body, když svým soupeřkám nepovolily ani jednu branku a samy tři vstřelily. Dvěma zásahy se blýskla Věra Horáková.

celý článek
22.1.2017 Jonáš Majtyka

Tygřice v oslabené sestavě na Děčín nestačily a pod Ještěd se vrací bez bodu

Děčín/Liberec - Bílé Tygřice zahájily poslední čtvrtinu své soutěže na ledě druhého Děčína bez svých největších opor. I tak sehrály svěřenkyně trenéra Jana Daňka se soupeřkami vyrovnané utkání. Nedokázaly však uhlídat dvojici Nowáková-Hrdá, která vstřelila všechny čtyři branky domácích a zařídila Děčínu výhru.

celý článek
7.1.2017 Jonáš Majtyka

Trenér Tygřic Jan Daněk: Pauza je dlouhá. Priorita se přesouvá na zapracování nováčků do týmu

Liberec - Bílé Tygřice se po třech odehraných čtvrtinách nachází na třetím místě tabulky a na druhý Děčín ztrácí pouhé tři body. Nyní je ovšem čeká dlouhá přestávka, která se protáhne až do konce ledna. O nepovedeném systému soutěže, nasazování nových, mladých, hráček a o cílech v nadcházejících utkáních promluvil trenér Jan Daněk.

celý článek
12.12.2016 Jonáš Majtyka

Tygřice si proti Lovosicím zastřílely. Osmi brankami zazářila Sýkorová

Liberec - V téměř plné síle nastoupily v neděli Bílé Tygřice na domácím ledě proti posledním Lovosicím. Liberecké hráčky už od začátku diktovaly tempo hry a své soupeřky v podstatě k ničemu nepustily. Počet střel 69:7 ostatně hovoří za vše. Domácí nakonec vsítily 16 gólu, přičemž hned polovinu z nich měla na svědomí Karolína Sýkorová.

celý článek
Další stránky
123456>>

Krátké zprávy

V semifinále s Piráty!
Bílí Tygři zvládli šesté utkání s Plzní a postupují do semifinále! V něm se utkají s chomutovskými Piráty, kteří vyřadili favorizovaný Třinec.
pátek 24.3.2017
Vstupenky na 5. utkání
Po nedělním třetím utkání čtvrtfinálové série s Plzní je jisté, že se série pod Ještěd opět vrátí a to 22.3. Vstupenky na páté utkání půjdou do předprodeje už v pondělí 20.3. Více info o prodeji naleznete zde.
neděle 19.3.2017
Sestavy před utkáním
Sestavy před prvním čtvrtfinálovým utkáním naleznete na tomto odkazem: hcbilitygri.cz/lineup.
středa 15.3.2017
Play-off Dukly
Dnes a zítra vstoupí do čtvrtfinále také volejbalisté Dukly Liberec. Jejich soupeřem je klub Volejbal Brno. Středeční i čtvrteční zápas volejbalového play-off začíná shodně v 17:00 a se vstupenkou na čtvrtfinále Bílých Tygrů máte vstup zdarma také na volejbal!!!
Změna 2. čtvrtfinále
Zápas 2. čtvrtfinále nebude vysílán televizí ČT Sport, start utkání je tedy posunut na tradičních 18:00.