Ženský hokej

10.12.2017 Jonáš Jech

Drama až do konce. Ženy ve vyrovnaném utkání udolaly Pražanky

Liberec – Ve 12. kole 1. ligy žen se liberecký tým utkal s týmem HC ESA. Domácí šli do zápasu z pozice favorita a tuto roli nakonec potvrdili. K vidění byl atraktivní a vyrovnaný hokej, gólů jsme však viděli poskromnu. Rozhodla trefa ve třetí třetině. Jednobrankový náskok si Tygřice v závěru zápasu pohlídaly.

celý článek
5.12.2017 Jonáš Jech

Tygřice nezvládly druhou polovinu utkání a podlehli Berounu 3:0

Beroun – V 11. kole 1. ligy žen se liberecký tým žen utkal s týmem z Berouna. Domácí šli do zápasu z pozice favorita a tuto roli potvrdili. Lvice dlouho nemohli dobýt branku Urbanové. Její kouzlo vyprchalo v 26. minutě. Tygřice se pokoušeli duel zdramatizovat, ale z v závěru dvakrát inkasovaly a neodvezli si asi bod.

celý článek
27.11.2017 Jonáš Jech

Zápas Tygřic proti proti Roudnici měl jasný průběh. Ženy prohrály vysoko 2:8.

Liberec – V 10. kole 1. ligy žen se liberecké Tygřice utkaly s týmem z Roudnice nad Labem. Oba týmy jsou tabulkovými sousedy, proto o motivaci nebylo nouze. Domácí hokejistky si však s tempem Roudnice nevěděly rady a debakl odvracely až v posledním dějství. O osudu utkání rozhodli ve formě hrající Sarnovská (3+2) a Beránková (3+0), které obě zaznamenaly hattrick.

celý článek
19.11.2017 Jan Kousal

Gólové hody v Děčíně! Tygřice sestřelily soupeřky osmi trefami

Děčín/Liberec - Svěřenkyně Jana Daňka vyhrály druhé utkání v řadě! Po nájezdovém dramatu s Berounem uspěly Tygřice na ledě Děčína, kterému uštědřily debakl 8:2. Čtyři trefy zaznamenala Karolína Sýkorová.

celý článek
17.11.2017 Jaroslav Vondrák

Dramatické utkání s Děčínem získaly Tygřice až v nájezdech

Liberec - V utkání s Děčínem diktovaly liberecké hokejistky tempo a díky čtyřem brankám Mazancové se ujaly slibného náskoku, který držely ještě několik minut před koncem. Poté ovšem soupeřky dvěma rychlými brankami skóre vyrovnaly a rozhodnout se muselo až v nájezdech. V této dovednostní soutěži byly úspěšnější naše hokejistky a berou tak bod navíc.

celý článek
5.11.2017 Jan Kousal

Tygřice před domácím publikem tvrdě narazily, Pardubičanky zvítězily hrůzným rozdílem

Liberec - Bílé Tygřice mají za sebou velmi nepovedený zápas. Jejich sokyně z Pardubic vystřelily na bránu více než osmdesátkrát, zatímco svěřenkyně Jana Daňka nastřádaly jen pět pokusů. Brankářka Urbanová kryla 67 střel a jen její zásluhou skončilo utkání "jen" 0:15.

celý článek
Další stránky
123456>>

Krátké zprávy

ŽENY

SÝKOROVÁ V REPEZENTACI
Skvělé výkony útočnice Karolíny Sýkorové vysloužili liberecké tygřici nominační pozvánku do národního týmu U16. Mladá forwardka se zúčastní v předvánoční týden Turnaje olympijských nadějí Višegrádské čtyřky v polských Katovicích. Karolíně gratulujeme!
úterý 5.12.2017
Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!