Realizační týmy

Vedení mládežnických týmů



Manažer mládeže, metodik

PhDr. Filip Pešán (trenérská licence A)

pesan@hcbilitygri.cz
488 048 333

Hlavní trenér Akademie Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s.

Jiří Kudrna (A)

kudrna@hcbilitygri.cz
725 847 976

Vedoucí sportovních tříd

Mgr. Jiří Bermann

bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915

Vedoucí základny

Ing. Libor Daněk

danek@hcbilitygri.cz
731 683 875

Videokouč

Zdeněk Pavlas (A)

pavlas@hcbilitygri.cz

Junioři - trenéři

Kontakt

Valdemar Jiruš (stud. A)

jirus@hcbilitygri.cz
776 657 532

Jiří Vozák (A)

vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913

Starší dorost - trenéři

Kontakt

Jiří Kudrna (stud. A)

kudrna@hcbilitygri.cz
725 847 976

Zdeněk Pavlas (A)

pavlas@hcbilitygri.cz
Bude doplněno

Mladší dorost "A" - trenéři

Kontakt

Milan Plodek (A)

plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611

Jiří Peřina (B)

perina@hcbilitygri.cz

Mladší dorost "B" - trenéři

Kontakt

Václav Lacek (B)

lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483

Richard Lobo (B)

lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707

8. a 6. třída - trenéři

Kontakt

Mgr. Jiří Bermann (A)

bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915

Vítězslav Jankových (studující B)


607 836 927

7. a 5. třída - trenéři

Kontakt

Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)

fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234

Ctibor Jech ml. (studující B)


725 525 584

4. a 3. třída - trenéři

Kontakt

Ing. Libor Daněk (B)

danek@hcbilitygri.cz
731 683 875

Richard Lobo (stud. B)

lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707

Tomáš Vozka (B)

vozka@hcbilitygri.cz
731 547 911

Jiří Moravec

Martin Duschka (C)

732 111 476

2. - 1. třída + přípravka - Trenéři

Kontakt

Ing. Jan Daněk (B)

danekjan@seznam.cz
737 262 488

Jiří Zobín (B)

606 342 327

Martin Duschka (C)

732 111 476

Richard Jareš

Mgr. Petr Bitman (FTVS kopaná) (C)

602 845 086

Martina Petrementová

Lubomír Johan

Ženy

Kontakt

Jiří Vozák (A)

vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913

Ing. Jan Daněk (B)

danekjan@seznam.cz
737 262 488

Trenéři brankářů pro všechny ml. kategorie

Kontakt

Mgr. Martin Láska (A)

laska@hcbilitygri.cz
605 868 942

Jiří Stejskal

Martina Petrementová

Nábor

Kontakt

Ing. Libor Daněk (B)

danek@hcbilitygri.cz
731 683 875

Ing. Jan Daněk (B)

danekjan@seznam.cz
737 262 488




Krátké zprávy

MLÁDEŽ

Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
včera
Ohlasy trenérů!
Byly doplněny ohlasy trenérů, zhodnocení Vítězslava Jankových naleznete v reportech šesté a osmé třídy. V reportech sedmé a páté třídy jsou nově doplněny ohlasy Vojtěcha Fialy.
pondělí 20.3.2017
Články
Sledujte pozorně tygří web, kvůli velkému množství článků za několik posledních dnů jsou výsledky sedmé a páté třídy umístěny až po úvodní pěticí článku v dalším výpisu.
neděle 12.3.2017

DALŠÍ AKTUALITY

V semifinále s Piráty!
Bílí Tygři zvládli šesté utkání s Plzní a postupují do semifinále! V něm se utkají s chomutovskými Piráty, kteří vyřadili favorizovaný Třinec.
pátek 24.3.2017

Social stream