Nábor

Skoč s Tygry na led, získej instinkt šelmy!

Staň se Tygrem, staň se mistrem!

Tygři kladou důraz na všestranost!

Chcete mít doma malého Tygra? Stačí přijít a svoji ratolest zapsat do Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec. Všichni trenéři pro své svěřence připravují pestrý tréninkový plán tak, aby hokej děti co nejvíce bavil a nadchl.

Nábor probíhá celoročně! Rozhodnete-li se zapsat dítě do libereckého hokejového klubu, můžete na jakýkoliv trénink v níže uvedených časech.

Přehled tréninků prvních třídy a mladších:

Pondělí16:00 – 17:30 hod.led
Úterý17:00 – 18:00 hod.
18:00 - 19:00 hod.
tělocvična
bazén
Středa16:15 – 18:00 hod.led
Sobota8:45 – 9:45 hod.led
Tygří roadshow grafika

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017