Nábor

Skoč s Tygry na led, získej instinkt šelmy!

Staň se Tygrem, staň se mistrem!

Tygři kladou důraz na všestranost!

Chcete mít doma malého Tygra? Stačí přijít a svoji ratolest zapsat do Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec. Všichni trenéři pro své svěřence připravují pestrý tréninkový plán tak, aby hokej děti co nejvíce bavil a nadchl.

Nábor probíhá celoročně! Rozhodnete-li se zapsat dítě do libereckého hokejového klubu, můžete na jakýkoliv trénink v níže uvedených časech.

Přehled tréninků prvních třídy a mladších:

Pondělí16:00 – 17:30 hod.led
Úterý17:00 – 18:00 hod.
18:00 - 19:00 hod.
tělocvična
bazén
Středa16:15 – 18:00 hod.led
Sobota8:45 – 9:45 hod.led
Tygří roadshow grafika

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017