Nábor

Skoč s Tygry na led, získej instinkt šelmy!

Staň se Tygrem, staň se mistrem!

Tygři kladou důraz na všestranost!

Chcete mít doma malého Tygra? Stačí přijít a svoji ratolest zapsat do Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec. Všichni trenéři pro své svěřence připravují pestrý tréninkový plán tak, aby hokej děti co nejvíce bavil a nadchl.

Nábor probíhá celoročně! Rozhodnete-li se zapsat dítě do libereckého hokejového klubu, můžete na jakýkoliv trénink v níže uvedených časech.

Přehled tréninků prvních třídy a mladších:

Pondělí16:00 – 17:30 hod.led
Úterý17:00 – 18:00 hod.
18:00 - 19:00 hod.
tělocvična
bazén
Středa16:15 – 18:00 hod.led
Sobota8:45 – 9:45 hod.led
Tygří roadshow grafika

Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
včera
Ohlasy trenérů!
Byly doplněny ohlasy trenérů, zhodnocení Vítězslava Jankových naleznete v reportech šesté a osmé třídy. V reportech sedmé a páté třídy jsou nově doplněny ohlasy Vojtěcha Fialy.
pondělí 20.3.2017
Články
Sledujte pozorně tygří web, kvůli velkému množství článků za několik posledních dnů jsou výsledky sedmé a páté třídy umístěny až po úvodní pěticí článku v dalším výpisu.
neděle 12.3.2017