Nábor

Skoč s Tygry na led, získej instinkt šelmy!

Staň se Tygrem, staň se mistrem!

Tygři kladou důraz na všestranost!

Chcete mít doma malého Tygra? Stačí přijít a svoji ratolest zapsat do Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec. Všichni trenéři pro své svěřence připravují pestrý tréninkový plán tak, aby hokej děti co nejvíce bavil a nadchl.

Nábor probíhá celoročně! Rozhodnete-li se zapsat dítě do libereckého hokejového klubu, můžete na jakýkoliv trénink v níže uvedených časech.

Přehled tréninků prvních třídy a mladších:

Pondělí16:00 – 17:30 hod.led
Úterý17:00 – 18:00 hod.
18:00 - 19:00 hod.
tělocvična
bazén
Středa16:15 – 18:00 hod.led
Sobota8:45 – 9:45 hod.led
Tygří roadshow grafika

Zápas mdo přesunut!
Čtvrteční domácí zápas mladších dorostenců byl odložen na další týden. Svěřenci trenéra Milana Plodka tak sehrají jeden z důležitých zápasu v boji o play off v úterý 28. února od 17:00.
včera
Vaněček hvězdou utkání!
Brankář Vítek Vaněček, který prošel libereckou juniorkou a nyní působí v týmu Hershey Bears v AHL, udržel počtvrté v sezóně čisté konto. V utkání svého celku proti Providence Bruins nepustil za svá záda ani jednu z třiatřiceti střel soupeře a přispěl tak k výhře 4-0. Zároveň byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
před 2 dny
SDO jde na Třinec!
Play-off NOEN Extraligy staršího dorostu bylo rozlosováno! Tygři se střetnou s třineckými Oceláři a začnou na jejich stadionu (24., 25. února). Na domácím ledě se naše mužstvo představí 28. 2. a 1.3.! Časy budou upřesněny. Rozpis naleznete zde.
před 3 dny