Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

VŠEOBECNÉ INFORMACE O ORGANIZACI

NázevTělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.
AdresaJeronýmova 494/20, 460 07 Liberec
Telefon488 048 333
Fax488 048 335
IČO46744282
DIČCZ46744282, organizace není plátcem DPH
Číslo účtu4200057341/6800, Sberbank CZ, a.s.
Emailklub@hcbilitygri.cz
Internetwww.hcbilitygri.cz

Stanovy Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy organizace TJ Bílí Tygři Liberec, která zajišťuje liberecký mládežnický hokej (formát pdf).

MANAGEMENT TJ

Prezident Petr Syrovátko
předseda správní rady Ctibor Jech
Místopředseda správní rady Mgr. Lukáš Přinda
Finanční ředitel Ing. Čeněk Svoboda
Sekretář TJ Ing. Libor Daněk

Sekretariát Mgr. Kateřina Hrušková

Kontakty na jednotlivé členy managementu a další pracovníky klubu hledejte v tomto odkazu.

Program na podporu sportovních talentů Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy Programu na podporu sportovních talentů

Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
včera
Ohlasy trenérů!
Byly doplněny ohlasy trenérů, zhodnocení Vítězslava Jankových naleznete v reportech šesté a osmé třídy. V reportech sedmé a páté třídy jsou nově doplněny ohlasy Vojtěcha Fialy.
pondělí 20.3.2017
Články
Sledujte pozorně tygří web, kvůli velkému množství článků za několik posledních dnů jsou výsledky sedmé a páté třídy umístěny až po úvodní pěticí článku v dalším výpisu.
neděle 12.3.2017