Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

VŠEOBECNÉ INFORMACE O ORGANIZACI

NázevTělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.
AdresaJeronýmova 494/20, 460 07 Liberec
Telefon488 048 333
Fax488 048 335
IČO46744282
DIČCZ46744282, organizace není plátcem DPH
Číslo účtu4200057341/6800, Sberbank CZ, a.s.
Emailklub@hcbilitygri.cz
Internetwww.hcbilitygri.cz

Stanovy Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy organizace TJ Bílí Tygři Liberec, která zajišťuje liberecký mládežnický hokej (formát pdf).

MANAGEMENT TJ

Prezident Petr Syrovátko
předseda správní rady Ctibor Jech
Místopředseda správní rady Mgr. Lukáš Přinda
Finanční ředitel Ing. Čeněk Svoboda
Sekretář TJ Ing. Libor Daněk

Sekretariát Mgr. Kateřina Hrušková

Kontakty na jednotlivé členy managementu a další pracovníky klubu hledejte v tomto odkazu.

Program na podporu sportovních talentů Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy Programu na podporu sportovních talentů

Zápas mdo přesunut!
Čtvrteční domácí zápas mladších dorostenců byl odložen na další týden. Svěřenci trenéra Milana Plodka tak sehrají jeden z důležitých zápasu v boji o play off v úterý 28. února od 17:00.
včera
Vaněček hvězdou utkání!
Brankář Vítek Vaněček, který prošel libereckou juniorkou a nyní působí v týmu Hershey Bears v AHL, udržel počtvrté v sezóně čisté konto. V utkání svého celku proti Providence Bruins nepustil za svá záda ani jednu z třiatřiceti střel soupeře a přispěl tak k výhře 4-0. Zároveň byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
před 2 dny
SDO jde na Třinec!
Play-off NOEN Extraligy staršího dorostu bylo rozlosováno! Tygři se střetnou s třineckými Oceláři a začnou na jejich stadionu (24., 25. února). Na domácím ledě se naše mužstvo představí 28. 2. a 1.3.! Časy budou upřesněny. Rozpis naleznete zde.
před 3 dny