Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

VŠEOBECNÉ INFORMACE O ORGANIZACI

NázevTělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.
AdresaJeronýmova 494/20, 460 07 Liberec
Telefon488 048 333
Fax488 048 335
IČO46744282
DIČCZ46744282, organizace není plátcem DPH
Číslo účtu4200057341/6800, Sberbank CZ, a.s.
Emailklub@hcbilitygri.cz
Internetwww.hcbilitygri.cz

Stanovy Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy organizace TJ Bílí Tygři Liberec, která zajišťuje liberecký mládežnický hokej (formát pdf).

MANAGEMENT TJ

Prezident Petr Syrovátko
předseda správní rady Ctibor Jech
Místopředseda správní rady Mgr. Lukáš Přinda
Finanční ředitel Ing. Čeněk Svoboda
Sekretář TJ Ing. Libor Daněk

Sekretariát Mgr. Kateřina Hrušková

Kontakty na jednotlivé členy managementu a další pracovníky klubu hledejte v tomto odkazu.

Program na podporu sportovních talentů Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.

Stanovy Programu na podporu sportovních talentů

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017