Realizační týmy

Manažer mládeže
Mgr. Jiří Bermann bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Hlavní trenér Akademie Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s.
Mgr. Jiří Bermann bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Vedoucí sportovních tříd
Mgr. Jiří Bermann bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Hlavní skaut a development kouč
Jan Ludvig ludvig@hcbilitygri.cz
Vedoucí základny
Ing. Libor Daněk danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Videokouč
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
Kategorie U20 - trenéři Kontakt
Valdemar Jiruš (stud. A) jirus@hcbilitygri.cz
776 657 532
Jiří Vozák (A) vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913
Kategorie U18 - trenéři Kontakt
Milan Plodek (A) plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611
Jiří Peřina (B) perina@hcbilitygri.cz
Kategorie U16 - trenéři Kontakt
Richard Lobo (stud. A) lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707
Václav Kočí (B) koci@hcbilitygri.cz
Kategorie U15 - trenéři Kontakt
Václav Lacek (B) lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
8. a 6. třída - trenéři Kontakt
Bc. Vojtěch Fiala (stud. A) fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234
Vítězslav Jankových (B) jankovych@hcbilitygri.cz
607 836 927
7. a 5. třída - trenéři Kontakt
Ctibor Jech ml. (B) jechctibor@hcbilitygri.cz
725 525 584
Daniel Stehno (B) stehno@hcbilitygri.cz

4. a 3. třída - trenéři Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Jiří Moravec (C) moravec@hcbilitygri.cz
Tomáš Vozka (B) vozka@hcbilitygri.cz
731 547 911
Martin Duschka (C) 732 111 476
2. - 1. třída + přípravka - Trenéři Kontakt
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Jiří Zobín (B) 606 342 327
Martin Duschka (C) 732 111 476
Mgr. Petr Bitman (FTVS kopaná) (C) 602 845 086
Martina Petrementová (c)
Lubomír Johan (c) Jan Straka (C)
Ženy Kontakt
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Trenéři brankářů pro všechny ml. kategorie Kontakt
Mgr. Martin Láska (A) laska@hcbilitygri.cz
605 868 942
Jiří Stejskal stejskal@hcbilitygri.cz
Martina Petrementová (c)
Nábor Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488