Speciální a dobrovolné tréninky

Kempy a tréninky

Dobrovolné tréninky 2015/2016:

Dobrovolné tréninky pořádané nad rámec tréninkových plánů jsou již nedílnou součástí práce s mládeží ve sportovních třídách u Bílých Tygrů Liberec.

Každý hráč naší organizace od páté do osmé třídy si může vybrat, v čem se chce zdokonalovat. V praxi to znamená, že se hráči mohou zapsat na jednotlivé vypsané tréninky.

Obrovskou výhodu spatřujeme v tom, že se hráči účastní na základě dobrovolnosti. Na tréninku dělají věci, ve kterých se chtějí zlepšit. Právě tréninky přímo zaměřené na určité detaily jsou moderním trendem, kterého se v Liberci držíme.

V neposlední řadě bych chtěl upozornit, že nenabízíme pouze tréninky na ledě, ale i výuku Angličtiny a tzv. suché tréninky, které jsou zaměřené úplně jiným směrem a i ty jsou navštěvované poměrně hojně.

Níže uvádím přehled všech dobrovolných tréninků, na které mají možnost se naši hráči zapisovat.

Druh tréninku Kdy Kde poznámka trenér
Herní dovednosti pro obránce Středa 6:30 - 7:30 1. Plocha 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Lacek, Bermann
Herní dovednosti pro útočníky Středa6:30 - 7:30 1. Plocha 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Fiala, Plodek, Kudrna
Scoring Středa 13:45-14:45 2. Plocha 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Lacek
Technika bruslení Středa 14:45-15:45 Aréna 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Bermann
Stickhandling Středa 14:45-15:45 Aréna 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Kudrna, Fiala
Scoring Čtvrtek 16:30-17:30 Střelnice 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Lacek
Kompenzační cvičení Pátek 16:00-16:45 Rozcvičovna platí se 30 Kč na hodinu Salanská
JUDO Pátek 16:00-17:00 Judo tělocvična v aréně platí se 50 Kč na hodinu Muller

Herní dovednosti pro útočníky

Herní dovednosti pro obránce

Trénink brankářů

Hokej hrou

Scoring na ledě

Scoring ve střelnici

Stickhandling + Technika bruslení

Kompenzační cvičení

Judo

Angličtina

Soustředění NOČNÍ VÝSTUP NA SNĚŽKU

Kemp „ruský dril“ – technika hole

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017