Speciální a dobrovolné tréninky

Kempy a tréninky

Dobrovolné tréninky 2015/2016:

Dobrovolné tréninky pořádané nad rámec tréninkových plánů jsou již nedílnou součástí práce s mládeží ve sportovních třídách u Bílých Tygrů Liberec.

Každý hráč naší organizace od páté do osmé třídy si může vybrat, v čem se chce zdokonalovat. V praxi to znamená, že se hráči mohou zapsat na jednotlivé vypsané tréninky.

Obrovskou výhodu spatřujeme v tom, že se hráči účastní na základě dobrovolnosti. Na tréninku dělají věci, ve kterých se chtějí zlepšit. Právě tréninky přímo zaměřené na určité detaily jsou moderním trendem, kterého se v Liberci držíme.

V neposlední řadě bych chtěl upozornit, že nenabízíme pouze tréninky na ledě, ale i výuku Angličtiny a tzv. suché tréninky, které jsou zaměřené úplně jiným směrem a i ty jsou navštěvované poměrně hojně.

Níže uvádím přehled všech dobrovolných tréninků, na které mají možnost se naši hráči zapisovat.

Druh tréninku Kdy Kde poznámka trenér
Herní dovednosti pro obránce Středa 6:30 - 7:30 1. Plocha 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Lacek, Bermann
Herní dovednosti pro útočníky Středa6:30 - 7:30 1. Plocha 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Fiala, Plodek, Kudrna
Scoring Středa 13:45-14:45 2. Plocha 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Lacek
Technika bruslení Středa 14:45-15:45 Aréna 3 x každý ročník (max. 12 hráčů) Bermann
Stickhandling Středa 14:45-15:45 Aréna 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Kudrna, Fiala
Scoring Čtvrtek 16:30-17:30 Střelnice 4 x každý ročník (max. 16 hráčů) Lacek
Kompenzační cvičení Pátek 16:00-16:45 Rozcvičovna platí se 30 Kč na hodinu Salanská
JUDO Pátek 16:00-17:00 Judo tělocvična v aréně platí se 50 Kč na hodinu Muller

Herní dovednosti pro útočníky

Herní dovednosti pro obránce

Trénink brankářů

Hokej hrou

Scoring na ledě

Scoring ve střelnici

Stickhandling + Technika bruslení

Kompenzační cvičení

Judo

Angličtina

Soustředění NOČNÍ VÝSTUP NA SNĚŽKU

Kemp „ruský dril“ – technika hole

Zápas mdo přesunut!
Čtvrteční domácí zápas mladších dorostenců byl odložen na další týden. Svěřenci trenéra Milana Plodka tak sehrají jeden z důležitých zápasu v boji o play off v úterý 28. února od 17:00.
včera
Vaněček hvězdou utkání!
Brankář Vítek Vaněček, který prošel libereckou juniorkou a nyní působí v týmu Hershey Bears v AHL, udržel počtvrté v sezóně čisté konto. V utkání svého celku proti Providence Bruins nepustil za svá záda ani jednu z třiatřiceti střel soupeře a přispěl tak k výhře 4-0. Zároveň byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
před 2 dny
SDO jde na Třinec!
Play-off NOEN Extraligy staršího dorostu bylo rozlosováno! Tygři se střetnou s třineckými Oceláři a začnou na jejich stadionu (24., 25. února). Na domácím ledě se naše mužstvo představí 28. 2. a 1.3.! Časy budou upřesněny. Rozpis naleznete zde.
před 3 dny