Výuka

Vzdělávání

Propojení sportovních tříd se Základní školou U Školy a Akademie se středními školami v Liberci spojuje kvalitní sportovní přípravu se vzděláváním.

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017