Realizační tým

Ing. Jan Daněk

ŽENY

Švejdová bez gólu
Po výhře 1:0 nad Finskem si české reprezentantky do 16 let poradily i s výběrem Slovenska. V bráně našeho národního týmu se představila Tygřice Viktorie Švejdová, která udržela čisté konto a pomohla tak k výhře 6:0! V neděli se svěřenkyně Pavla Zuziaka utkají s Ruskem o zlaté medaile!
sobota 29.4.2017
Se Švýcarskem s nulou
Ve čtvrtek vstoupily české reprezentantky do 16 let do Evropského poháru střetnutím se stejně starými Švýcarkami. Zápas nakonec ovládly poměrem 5:0. Tygřice na turnaji zastupuje brankářka Viktorie Švejdová, která ovšem první zápas sledovala pouze ze střídačky. V dalším utkání změří Češky síly s Finskem.
pátek 28.4.2017