Realizační tým

Asistent trenéra

Ing. Jan Daněk

V semifinále s Piráty!
Bílí Tygři zvládli šesté utkání s Plzní a postupují do semifinále! V něm se utkají s chomutovskými Piráty, kteří vyřadili favorizovaný Třinec.
pátek 24.3.2017
Vstupenky na 5. utkání
Po nedělním třetím utkání čtvrtfinálové série s Plzní je jisté, že se série pod Ještěd opět vrátí a to 22.3. Vstupenky na páté utkání půjdou do předprodeje už v pondělí 20.3. Více info o prodeji naleznete zde.
neděle 19.3.2017
Sestavy před utkáním
Sestavy před prvním čtvrtfinálovým utkáním naleznete na tomto odkazem: hcbilitygri.cz/lineup.
středa 15.3.2017
Play-off Dukly
Dnes a zítra vstoupí do čtvrtfinále také volejbalisté Dukly Liberec. Jejich soupeřem je klub Volejbal Brno. Středeční i čtvrteční zápas volejbalového play-off začíná shodně v 17:00 a se vstupenkou na čtvrtfinále Bílých Tygrů máte vstup zdarma také na volejbal!!!
středa 15.3.2017
Změna 2. čtvrtfinále
Zápas 2. čtvrtfinále nebude vysílán televizí ČT Sport, start utkání je tedy posunut na tradičních 18:00.
úterý 7.3.2017