Tomáš Hanousek jako DJ před začátkem derby

Date of publication Author Redakce

Liberec - Se startem nové sezony si Bílí Tygři pro své fanoušky nachystali jednu novinku. V hudební aplikaci Spotify nově najdete profil Bílých Tygrů, který se bude postupně plnit playlisty jednotlivých hráčů. Ty také budou znít Home Credit Arenou v době před rozbruslením daných utkání. Prvním DJem bude Tomáš Hanousek, který vám zahraje už před nedělním derby. Na co se můžete těšit od nadějného obránce?

Máš oblíbený styl hudby?
Poslouchám víceméně všechno, co se mi líbí. Nemám žádný vyhraněný styl. Vybírám si různé playlisty, a když se mi nějaká písnička líbí, přidám si ji.

Měl jsi to tak vždycky nebo bylo nějaké období, kdy jsi měl něco raději?
Když jsem působil ve Švédsku, líbila se mi tamní muzika, navíc jsem rozuměl textu. Teď je to ale prakticky všechno.

Záleží ti u písničky hodně na textu?
Ne, ani mi na textu moc nezáleží. Neposlouchám snad jen tvrdý rock a podobné věci. Co se týče modernějších písniček, poslouchám skoro všechny.

Kde nejraději písničky posloucháš?
Doma a především v autě. Když řídím a nehraje muzika, je to špatně. (smích) Pustím si taky rád hudbu, když třeba jedeme autobusem na trip nebo když jsem na hotelovém pokoji. Dá se říct, že poslouchám skoro pořád.

Preferuješ při řízení poslouchat něco svižnějšího?
Spíš si tam dám playlist, kde se to různí. Já to doma hodně filtruji. Štve mě, když tam mám těch písniček strašně moc.

Používal jsi vždycky Spotify?
Spotify jsem používal vždycky nejvíce. Ještě trochu Sound Cloud, nicméně to spíš na hudbu, kterou nenajdu na Spotify. Je to pro mě taková rezerva.

Dřív se hudba hodně stahovala. Teď už se doba posunula a řeší se to často právě předplatným Spotify. Nedělalo ti to ze začátku problém?
Nedělalo. Přišlo mi to takové automatické a přirozené. Spotify mám už asi šest let. Už si to bez něj neumím představit.

A co kabina, bavíte se tam s kluky hodně o hudbě?
Ani moc ne. Já se starám o hudbu spíš na těch venkovních zápasech. Někdo mi něco řekne, jen, když je s hudbou nespokojený. Pak to musím změnit. (úsměv) Ale docela to jde.

Navštěvuješ i hudební koncerty?
Moc ne. V životě jsem byl zatím asi jen na dvou koncertech.

Jaký byl z těch, které jsi navštívil, nejlepší?
Ještě ve Švédsku jsem byl na koncertu Summer Burn. Bylo tam asi čtyřicet tisíc lidí. Je to docela známé, jedná se spíše o "house music." Byli jsme tam oslavit maturitu.

Závisí hudba, kterou posloucháš, na tvé momentální náladě?
Spíše to nijak rozdělené nemám, je mi to vesměs jedno. Poslouchám muziku, protože se mi líbí. Náladu u toho moc neřeším.