Mislav Rosandič doplní slovenský tým na olympiádě!

Date of publication Author Vladimír Vykoukal

Liberec - V původních reprezentačních nominacích na olympijské hry sice žádný nynější člen libereckého kádru nefiguroval, Tygři ale svého zástupce v Pekingu budou přece jenom mít. Kanadský trenér slovenského národního týmu Craig Ramsay totiž donominoval Mislava Rosandiče.

Rosandič byl nejdříve mezi náhradníky, nakonec se ale své šance dočkal. V sestavě nahradí Mária Grmana, kterému stále vycházejí pozitivní testy na covid.

Šikovný bek má s reprezentačním hokejem už bohaté zkušenosti. Za Slovensko dosud odehrál celkem 42 zápasů a zúčastnil se i minulého mistrovství světa, kde byl dokonce vyhlášen nejlepším obráncem svého týmu. Daří se mu i letos, s šestnácti kanadskými body je jednoznačně nejproduktivnějším libereckým bekem.

Na olympiádu bylo nominováno i několik bývalých Tygrů, o nichž se můžete dočíst zde. My všem přejeme hodně štěstí!

Mislav Rosandič v slovenském dresu