Akademie Bílí Tygři Liberec

Obránce Jakub Šedivý míří na hostování do Českých Budějovic

Date of publication Author Klub

Liberec – Bílí Tygři oznamují první změnu na soupisce v průběhu této sezóny. Mužstvo dočasně opustí Jakub Šedivý, který bude dva měsíce hostovat v Českých Budějovicích.

Devatenáctiletý obránce Jakub Šedivý poprvé změní dres v rámci extraligy. Mimo jiné účastník mistrovství světa kategorie U18 bude nově nastupovat za českobudějovický Motor, kde bude hostovat po dobu dvou měsíců.

Talentovaný bek, jenž prošel libereckou mládeží, si minulý ročník připsal premiérové starty za tygří „áčko“, za které nakonec odehrál 22 zápasů s bilancí 1+2. Letos zatím nastoupil k dvěma utkáním v juniorské extralize, v nichž zaznamenal dvě asistence.

Nejnovější video

Zažij den jako profík s Development Days!