Akademie Bílí Tygři Liberec

Trénink v Sense Areně si nově můžete užít i ve večerních termínech!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři rozšiřují termínovou nabídku tréninků v Sense Areně. Nově si můžete ve virtuální realitě zatrénovat i ve večerních hodinách!

Sense Arena s trenérem patří mezi populární možnosti libereckých hráčů, jak se neustále posouvat vpřed a zlepšovat své herní myšlení. Klub se snaží vyjít vstříc i těm, kteří z časových důvodů měli účast v Sense Areně doposud komplikovanější. Nově si můžete ve virtuální realitě zatrénovat i v pozdějších časech mezi 18. a 20. hodinou.

Sense Arena (https://sensearena.com) je moderní tréninkový doplněk pro hráče v poli i pro brankáře ledního hokeje využívající prostředí virtuální reality pro rozvoj kognitivních funkcí daného jedince. Hráč má tak možnost zlepšovat své herní myšlení, rozhodování, reakční čas, orientaci v prostoru nebo periferní vidění.

Nové večerní termíny už nyní najdete v naší rezervační tabulce. Vyberte si svůj čas zde!

Nejnovější video

Takhle chutná vítězství na ODM