Akademie Bílí Tygři Liberec

Tomáš Vak proti Spartě pod lupou

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e re c – Fanoušci na oficiálním tygřím facebooku si do úterního zápasu proti Spartě vybrali do tradičního seriálu „Pod lupou“ útočníka Tomáše Vaka. Postřehy liberecké redakce z utkání si můžete přečíst v následujícím článku.

Momenty Tomáše Vaka v utkání

1:30 - Tomáš Vak si najíždí od mantinelu před branku, ale Pöpperle jeho střelu z úhlu bez problémů chytil.

4:41 - Podruhé v zápase se objevuje centr druhého útoku na ledě a hned je u inkasované branky. Na trestné lavici sedí Nedvěd, Derner nedokáže vyhodit a Ton posílá puk pod horní tyčku Liberce.

Tomáš Vak vypálil proti Spartě dvakrát přesně na branku.

8:44 - Tomáš Vak nachází v situaci dva na jednoho Kudrnu, ale ten z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout spartňatského brankáře.

12:08 - Za sparťanskou brankou fauluje Tomáše Vaka Forman a odchází si sednout na trestnou lavici za držení. Liberec ale přesilovou hru nevyužije.

38:07 - Tenkrát se řítí do šance a Tomáši Vakovi chybí milimetry, aby mu vypíchl puk z hole. Nakonec vše vyřeší bravurní zákrok Pince.
54:40 - Bližňák se blíží k odraženému kotouči a liberecký centr ho na poslední chvíli odpálí z předbrankového prostoru do středního pásma.
Ice-time celkem:     16:03
Počet střídání:       21
Přesné přihrávky:     13
Nepřesné přihrávky:    4
Střely:                2
Zblokované střely:     0
Hity:                  0
Vyhraná vhazování:    12
Prohraná vhazování:    5

Góly:                  0
Asistence:             0
Body:                  0
+/-:                   0
Trestné minuty:        0

Tomáš Vak o zápase

Mně se zápas těžko hodnotí. Jako tým jsme nehráli špatně a bylo to myslím vidět. Dnes byl k vidění pěkný hokej a do zápasu jsme dali vše. Chtělo by to asi více klidu a možná i štěstí v koncovce. Dáváme málo gólů, takže se musíme více zaměřit na koncovku.“

Nejnovější video

Zažij den jako profík s Development Days!