Fantazie! Devatenáctka ovládla se čtyřmi výhrami turnaj v Pardubicích!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Skvěle! V přípravném období se tygří devatenáctka účastnila turnaje v Pardubicích a co víc, vyhrála ho. Se stoprocentní bilancí dokráčela pro triumf a může tak ještě před začátkem ostré fáze sezony slavit první úspěch!

Tygří devatenáctka dokázala napodobit kategorii U20 v předsezonním období 2017/2018. Výběr kapitána Tomáše Nezbedy tenkrát neztratil na turnaji O pohár primátora města Pardubic taktéž ani bod, když si poradil s Vítkovicemi, Popradem, Zvolenem a domácími Pardubicemi.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – BK HAVLÍČKŮV BROD 3:1

Branky a nahrávky: Adamec, Rychlovský, Šeliga.

Bílí Tygři Liberec: Novák – Charvát, Adamec, Ira, Had, Kovář, Hampl, Šuráň, Moc, Rychlovský, Šafařovský, Žemba, Cikhart, Hájek, Vomáčka, Drábek, Strnad, Šeliga, Liška, Jiruš, Dospěl.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC DYNAMO PARDUBICE 2:0

Branky a nahrávky: Kovář, Liška.

Bílí Tygři Liberec: Pařík/Novák – Charvát, Adamec, Ira, Had, Kovář, Hampl, Šuráň, Moc, Rychlovský, Šafařovský, Žemba, Cikhart, Hájek, Vomáčka, Drábek, Strnad, Šeliga, Liška, Jiruš, Dospěl.
Šeliga nabírá rychlost