Aktuální zprávy

Půjde o rekordní výhru. Najde Zlatá Tygří Trefa dalšího vítěze?

Liberec - Odcházet z hokeje bohatší o několik tisíc korun? I to je na zápasech Bílých Tygrů možné! Také během nedělního utkání s Litvínovem se můžete těšit na novou soutěž Zlatá Tygří Trefa, která vás bude provázet celou sezonu.

Během přestávky po první třetině vystřelíme z ledové plochy mezi diváky trojici tygřích dárků, z nichž jeden bude výrazně odlišen od ostatních zlatým obalem. Ten, kdo zlatý dárek chytí, se kvalifikuje do Zlaté Tygří Trefy! Vybraný soutěžící se následně musí do konce druhé třetiny dostavit na infopult a o druhé přestávce dostane šanci ukázat své hokejové dovednosti.

Za úkol bude mít trefit z poloviny hřiště otvor v brance zakryté soutěžní deskou. Celkem dostane dva pokusy, které rozhodnou, zda si z utkání odnese pořádný obnos. A jaká bude vlastně výhra? To určí sami diváci! Odměna se totiž v každém utkání navýší o návštěvnost tohoto zápasu.

Vzhledem k tomu, že na posledních dvou utkáních soutěžící minuli, zůstává 10 964 Kč, o které se naposledy hrálo, v banku. V neděli se k nim přičte návštěva, která dorazí na duel s Litvínovem, už v tuto chvíli je tak jasné, že půjde o nejvyšší jackpot, který bylo dosud možné vyhrát! Zatím jediným výhercem se stal soutěžící Pepa v zápase s Třincem, když si odnesl domů 11 391 Kč.

Stačil mu k tomu první ze dvou pokusů, kterým okamžitě zamířil přesně do malého otvoru v brance. Už v neděli to však můžete být klidně vy, kdo jeho výhru překoná! Přijďte na zápas s Litvínovem a vyzkoušejte si Zlatou Tygří Trefu!

Související