Aktuální zprávy

Hrajte hru Generali PUK a pomozte Bílým Tygrům na vrchol!

Liberec - Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, je zpět s úspěšnou hrou Generali PUK. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Generali PUK, přihlásit se a začít hrát. Pomozte Bílým Tygrům na vrchol tabulky!

O co jde? Princip zůstává stejný, jako v minulé sezoně. Cílem hry je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště, cestou navíc můžete sbírat mince, za které pořídíte různá vylepšení. Aby to nebylo zase tak moc jednoduché, budete si muset dávat pozor na projíždějící rolbu a zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou "zamávat". Při každém pokusu je tak třeba zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Ve hře můžete hrát přímo za Bílé Tygry, její součástí je totiž Virtuální liga, která kopíruje skutečný rozpis Tipsport extraligy. Stačí si na začátku vybrat, komu fandíte, a společně s dalšími fanoušky našeho klubu usilovat o co nejlepší skóre v každém zápase! V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů. Tým, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK.

Aktuálně patří našemu týmu třetí příčka. Dostaneme společně Bílé Tygry na vrchol? Stáhněte si také vy hru Generali PUK a buďte součástí týmu!

Hru Generali PUK si můžete stáhnout do telefonů a tabletů s operačními systém Android a iOS.

Apple iOS

Android

Související