Mládežnický hokej

Druháci vyzvali Varnsdorf a Turnov

Liberec - Druhá třída má za sebou bohatý hokejový víkend. V sobotu na domácím ledě vyzvala Varnsdorf, v neděli pak vyrazila do Turnova. A v obou případech se předvedla v tom nejlepším světle.

Už sobotní souboj ve Svijanské aréně nabídl velmi zajímavou podívanou. Před vynikající kulisou vytvořenou rodiči hráčů byl k vidění krásný hokej se vším všudy. Padala spousta branek, činili se však také brankáři, kteří předvedli nejeden vynikající zásah. A děti se na ledě parádně bavily!

To samé platí také o nedělním klání v Turnově, kde se představila druhá skupina Tygřat. Do zápasu šli Tygříci s nasazením a velkou chutí, což bylo na jejich výkonu znát. Předváděli spoustu parádních individuálních akcí, zároveň však bojovali jeden za druhého jako tým. To vše v skvělé atmosféře, kterou společně připravili domácí i liberečtí příznivci.

Daniel Stehno o víkendových zápasech:

"Musím kluky za předvedený výkon pochválit. Jak doma proti Varnsdorfu, tak v Turnově bylo znát, že mají pravé tygří srdce. V neděli se navíc vynikajícím výkonem prezentoval náš brankář Antonín Novotný, který nás mnohokrát podržel. Všem Tygřatům děkuji, stejně jako jejich rodičům, kteří nám vytvořili vynikající atmosféru."