Mládežnický hokej

Čtvrťáci uspěli na Slavii i v České Lípě

Liberec - Čtvrtá třída měla v neděli napilno. Polovina týmu zamířila na led pražské Slavie, druhá část se pro změnu představila v České Lípě. Nakonec si obě tygří smečky připsaly vítězství.

První skupina tygřích čtvrťáků zamířila na led pražské Slavie, kde se představila v utkání Malé ligy. Proti sešívaným předveli Tygři solidní výkon, který i díky skvělým zákrokům gólmana Maxina korunovali vítězstvím 3:1.

Trenér Martin Duschka o zápase se Slavií:

"Tentokrát jsme v utkání nebyli lepším týmem, ale nakonec jsme byli o něco šťastnější. Rozdílovým hráčem zápasu byl brankář Ondra Maxin, který nás v klíčových momentech několikrát výrazně podržel."

Druhá poloviny čtvrté třídy pro změnu vyrazila do České Lípy. Zde se sice zápas Tygrů proti stejně starým hokejistům domácího týmu nevyvíjel příliš dobře, ale nakonec Tygřata otočila skóre a vybojovala velmi cennou výhru 5:4.

Trenér Jiří Zobín o zápase v České Lípě:

"Směrem dopředu jsme si dokázali se situacemi velmi dobře poradit, zato hra v obraně nám tentokrát tolik nešla. Mohli jsme se však opřít o výborně chytajícího Tomáše Průška, který si zaslouží obrovskou pochvalu. I díky němu se nám nakonec podařilo zvítězit."

Související