Mládežnický hokej

Druháci zamířili do České Lípy a změřili síly s Predátory

Liberec - Mladí Bílí Tygři z 2. třídy mají za sebou další zápasovou zkušenost. Tentokrát vyrazili do České Lípy, kde změřili síly s místními Predátory. A znovu se hokejem náramně bavili.

Malí druháci už od začátku své hokejové kariéry předvádějí, že si logo Tygra na hrudi skutečně zaslouží. Na ledě totiž od začátku zápasu ukazovali vše, co se dosud na trénincích naučili. K vidění byla spousta individuálních akcí, zákroků brankářů a především také krásných gólů malých Tygřat, která si se soupeřem bez potíží poradila.

K tomu jim výraznou měrou pomáhali také jejich rodiče, kteří Tygříkům v České Lípě vytvořili takřka domácí atmosféru. Za tu se jim jejich ratolesti odvděčili vynikajícím výkonem a vysloužili si tak velkou pochvalu nejen od rodičů, ale především od svých trenérů.

Daniel Stehno o zápase v České Lípě:

"Naše malé Tygry musím za jejich sobotní výkon velmi pochválit. Zápas si od začátku do konce na první pohled užívali a výhru si naplno zasloužili. Vyzdvihnout však musím i domácí Predátory, kteří až do samotného konce utkání bojovali a nenechali Tygrům nic zadarmo. V neposlední řadě musím poděkovat také rodičům za jejich podporu, hnali naše Tygry kupředu a pomohli jim k výhře."

Související