Aktuální zprávy

Překvapte své nejbližší narozeninovým přáním od Bílých Tygrů!

Liberec - Již několik sezón mohou fanoušci Bílých Tygrů oslavit své narozeniny také na hokeji, kdy jim vybraný hráč poblahopřeje prostřednictvím videa na kostce. V přímém přenosu pak oslavenec obdrží tygří dárky od klubového maskota. Teď se mohou liberečtí příznivci těšit na další novinku, kterou je narozeninové přání online. Potěšte své blízké!

Do startu nové sezony ještě nějaký ten čas zbývá, ale slavit narozeniny můžete s námi i teď, a to v rámci narozeninového přání online. A o co, že se přesně jedná? Vámi vybraný hráč vám natočí autentické videopřání z mobilního telefonu, sami si pak už můžete vybrat, jestli vám bude video pouze zaslané či ho zveřejníme také na klubovém facebooku.

Podmínky

Cena narozeninového přání online je 500 Kč. Platbu proveďte bankovním převodem na účet Bílých Tygrů. Při objednání je nutné vybrat dva hráče při nedostupnosti prvního z nich. Objednávku proveďte alespoň deset dní dopředu.

Kontaktní osoba

Katarína Holáňová